МЕНЮ
Вибране Порівняння
  • Стенди для початкової школи нуш - Книга знань

Стенди для початкової школи нуш - Книга знань

Артикул: СШ-593К

  • 2 769.00 грн

+ -

Навчальні осередки

Оформлення початкової школи нуш диктує сво умови. Реформа побудована на трьох самих  вдалих та цікавих систем навчання. Оснащення виступає третім вчителем. Воно повинно надихати на нові експерименти. Стенди для школи тепер не тільки несуть інформацію – створюють відчуття захисту, комфорту.

Стенди для школи дуже змінилися. Замість звичайних куточків є навчальні осередки.

В першу чергу оформлення нуш тепер націлене на дітей, а не на вчителів. Це дуже важливо, бо саме вони мають навчитися працювати з інформацією.

Ви вже знаєте – кожен клас ділиться на 7 зон. Іноді місця не вистачає, вчителі зменшують кількість до п’яти. Стенди для 1, 2, 3, 4 класу школи створюються так, щоб не потрібно було змінювати. Хоча деякі служать лише для адатаптації в новому місці.

Навчальні осередки розділені. Щоб учню легше було орієнтуватися в горі чіпляються вказівники таблички – назви осередків. Так стенди для 1 класу починають відповідати базовій схемі оформлення класу нуш. Старші діти вже знатимуть все самі.

Стенди для початкової школи нуш відрізняються різноманітністю. Всі вони притягують погляд, змушують дитину дидактично працювати разом з ними, дають відчуття доброї атмосфери.

Красиве оформлення класу – не тільки стенди для школи. Багату роль грають наклейки на стіни та на підлогу. Найчастіше використовуються в якості декору. Так наклейки на двері в більшості мають мотивуючі вислови. На підлогу клеять наліпки з ламінацію для створення ігрових елементів.

Зранку діти відвідують навчальні осередки, відмічають настрій, погоду, згадують рутини. В продовж дня стенди для школи нагадують їм вивчений матеріал. Він змінюється кожного тижня. На перервах малюки граються з наліпками.

Якщо ви ще не знаєте як оформити свій клас початкової школи. Зверніть увагу на фото. У нас їх багато. Все це розробки разом з талановитими вчителями.

Стенди для шкіл в комплекті:

 

Арт. СШ-593

Куточок безпеки

  1100 х 900 

Цена - 572 грн

Арт. СШ-594

Класний куточок

1550 х 1050 

Цена - 1361грн

Арт. СШ-595

 Наші досягнення

  1100 х 900

Цена - 836 грн

 

Характеристики
Тип карманов Прозрачные
Длина 1000
Информационный карман да

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!