МЕНЮ
Вибране Порівняння
Знижка -20%
  • Шкільний кабінет історії

Шкільний кабінет історії

Артикул: КИ4-К

  • 2 830.05 грн
  • 2 264.04 грн

+ -

Оформлення історичного кабінету

Хто знає історію – той знає майбутнє. Так кажуть мудрі досвідчені люди. Вона зможе надати досвід в будь-якій сфері життя. Тільки використовуючи знання минулого можливо впевнено йти життєвим шляхом. На уроках критичне мислення та шкала часу навчать обирати правильні рішення.

Як оформити кабінет історії

  • Кожен вчитель має своє уявлення про те як виглядає сучасний кабінет історії під ключ. Один вважає, що важливіша наочність та стенди, а інший прикрасить стіни класу декоративними написами, наприклад, «я люблю історію» та декоративними фігурами. Звичайно Дизайнери представляють свої варіанти різноманітних куточків. Та ви можете втілити саме ваші нові ідеї. Не упустіть таку можливість створити ідеальне робоче місце.
  • Якщо якийсь макет на сайті вам вже сподобався, але ви хочете щось змінити. Комбінуйте дизайн та змінюйте розміри. Вибирайте іншу інформацію та присилайте свої розробки і ми розмістимо їх на стендах.
  • Стенди та матеріали для оформлення кабінету історії мають надихати. Кожен навчальний кабінет має свої символи, що одразу наведуть на думку про предмет. Так в історії це: портрети історичних діячівшкала часу, зображення дій. Старші класи оцінять цікавий підхід.
  • Кожен прихильник стильного сучасного дизайну погодиться, що переосмислити можна будь-що. Та портрети обов’язкові. Візуальний ефект створює асоціативну прив’язку. Іноді учню легше запам’ятати події саме через згадку про особистостей.
  • Також кожен вчитель має закріплених учнів. Класний куточок в кабінет історії стане в нагоді для закріплення соціальних відносин та підтримки спілкування. Його можна зробити в такому ж стилі класу.

Процедура виробництва

Ввічливі менеджери проконсультують та підкажуть Як втілити нові ідеї. Сміливо питайте та дізнавайтесь про нові тренди оформлення класу. Потім потрібно буде затвердити макет, де стенди та таблиці в кабінет історії змінюватимуться за вашими корегуваннями. В роботі унаочнення 7-10 робочих днів.

Чим ще можна доповнити стенди сучасного кабінету:

Наклейки – оформлення кабінету історії дозволяє все оточення перетворити на навчальну гру:

  • На шафи та стіни клеять наклейки у вигляді закликів. Іноді це декоративні зображення, що відображають матеріали для кабінету історії
  • Наклейки на підлогу найчастіше підходять для оформлення коридорів, відображення розмітки в класі та ігрових елементів. Вони ламіновані, не стираються.

Банери – мобільні куточки. Найчастіше стають елементом класу (поздоровлення із святами, мотивуючі написи та цитати). Банери виглядають як переносні плакати в кабінет історії. Так вчитель може вивісити інформацію певної теми тижня. А потім згорнути і покласти в зону матеріалів до наступного року.

Шпалери – ідеальне втілення сучасної ідеї оформлення кабінету. Вони використовуються в якості вставок зображень відповідно до тематики.

МДФ-3 мм

Бюджетний варіант. Представляє собою плити з древесноволокнистої структури. Экологічно чистий матеріал найбіль цікаівий тим, що максимально схожий на натуральне дерево, але не стійкий до занадто влогого середовища.

ПВХ-2мм

Экологічно чистий матеріал виділяющийся стійкістью до вологого середовища, щелочам та кислотам. Вироби з ПВХ мають легку вагу та не горять на повітрі, володіє малою морозостійкістю (−15 °C). Нагревостійкість: +65 °C.

ПВХ-4мм

Матеріал преміум класу. Экологічно чистий матеріал володіє стійкістью до вологого середовища, щелочам та кислотам. Вироби з ПВХ мають легку вагу та не горять на повітрі, володіє малою морозостійкістю (−15 °C). Нагревостійкість: +65 °C. Від ПВХ-2мм видрізняється товщиною в 4 мм, що робить його максимально стійким, але менш бюджетним ніж інші матеріали.

Характеристики
Длина 500
Ширина 900
Информационный карман нет

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!