МЕНЮ
Вибране Порівняння
  • Сучасний кабінет математики в школі - наочність для всіх класів

Сучасний кабінет математики в школі - наочність для всіх класів

Артикул: СШ-616К

  • 9 087.16 грн

+ -

Стенди для школи

Математика – цариця наук. Саме це висловлювання вибирає більшість вчителів для оформлення кабінету мотивуючими написами. Вона дійсно э фундаментом для пізнання багатьох інших дисциплін, особливо перекликається з фізикою. В деяких школах ці кабінети навіть поєднують.  

Унікальний підхід до наочності в кабінеті 

Кожен вчитель має своє уявлення про те як виглядає сучасний кабінет математики під ключ. Один вважає, що важливіша наочність та стенди, а інший прикрасить стіни класу декоративними написами, наприклад, «я люблю математику» та геометричними фігурами. Звичайно Дизайнери представляють свої варіанти різноманітних куточків. Та ви можете втілити саме ваші нові ідеї. Для цього достатньо Не упустіть таку можливість створити ідеальне робоче місце.

Якщо якийсь макет на сайті вам вже сподобався, але ви хочете щось змінити. Комбінуйте дизайн та змінюйте розміри. Вибирайте іншу інформацію та присилайте свої розробки і ми розмістимо їх на стендах. 

Стенди та матеріали для оформлення кабінету математики мають надихати. Кожен навчальний кабінет має свої символи, що одразу наведуть на думку про предмет. Так в математиці це: фігури, формули, таблиці та зображення систем. Старші класи оцінять цікавий підхід. 

Кожен прихильник стильного сучасного дизайну погодиться, що переосмислити можна будь-що. Та портрети обов’язкові. Візуальний ефект створює асоціативну прив’язку. Іноді учню легше запам’ятати закон саме через згадку про його відкривача.

Також кожен вчитель має закріплених учнів. Класний куточок в кабінет математики стане в нагоді для закріплення соціальних відносин та підтримки спілкування. Його можна зробити в такому ж стилі класу.


Процедура виробництва

Ввічливі менеджери проконсультують та підкажуть Як втілити нові ідеї. Сміливо питайте та дізнавайтесь про нові тренди оформлення класу. Потім потрібно буде затвердити макет, де стенди та таблиці в кабінет математики змінюватимуться за вашими корегуваннями. В роботі унаочнення 7-10 робочих днів. 

Чим ще можна доповнити оснащення сучасного кабінету:

Наклейки – оформлення кабінету математики та геометрії дозволяє все оточення перетворити на навчальну гру:

На шафи та стіни клеять наклейки у вигляді букв та цифр. Іноді це декоративні зображення, що відображають матеріали для кабінету математики.  

Наклейки на підлогу найчастіше підходять для оформлення коридорів, відображення розмітки в класі та ігрових елементів. Вони ламіновані, не стираються.

Банери – мобільні куточки. Найчастіше стають елементом класу (поздоровлення із святами, мотивуючі написи та цитати). Банери виглядають як переносні плакати в кабінет математики. Так вчитель може вивісити інформацію певної теми тижня. А потім згорнути і покласти в зону матеріалів до наступного року.

Шпалери – ідеальне втілення сучасної ідеї оформлення кабінету. Вони використовуються в якості вставок зображень відповідно до тематики.

прилади в кабінет математики:

 

Арт. СШ-616

"Стереометрия"

 800 х 600 

Цена ― 278 грн

Арт. СШ-617

 "Планиметрия"

 800 х 600 

Цена ― 278 грн

Арт. СШ-618

"Планиметрия"

 800 х 600 

Цена ― 278 грн

Арт. СШ-619

 "Тригонометрия"

 800 х 600 

Цена ― 278 грн

Арт. СШ-620

"Свойства"

800 х 600

Цена ― 278 грн

Арт. СШ-621

 "Символика Украины"

 800 х 1000 

Цена ― 639 грн

Арт. СШ-622

 "Таблица"

 800 х 1000 

Цена ― 463 грн

Арт. СШ-623

"Математика ― царица наук"

 800 х 1000 

Цена ― 639 грн

 

Характеристики
Материал МДФ, ПВХ

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!