МЕНЮ
Вибране Порівняння

Сучасний стенд для школи: Видатні інформатики

Артикул: СШ-1288

 • 2 459.69 грн

+ -

Унікальна наука яка спеціалізується на обробці та зберіганні цифрових даних. Саме завдяки ній суспільство має такий високий рівень розвитку за останні роки. Наука простирається далеко за межі своєї спеціалізації та розповсюджується на кожен аспект повсякденного життя. На уроках діти вчаться багатьом процесам, що знадобляться в майбутньому:

 • Логічне мислення.
 • Соціалізація.
 • Доступ до ресурсів інформації.
 • Створення нових програм.

Як оформити кабінет інформатики під ключ в школі

 • Кожен вчитель має своє уявлення про те як виглядає сучасний кабінет інформатики. Звичайно дизайнери представляють свої варіанти різноманітних куточків. Та ви можете втілити саме ваші нові ідеї. Не упустіть таку можливість створити ідеальне робоче місце.
 • Якщо якийсь макет на сайті вам вже сподобався, але ви хочете щось змінити. Комбінуйте дизайн та змінюйте розміри. Вибирайте іншу інформацію, також присилайте свої розробки і ми розмістимо їх на стендах.
 • Таблиці та стенди, плакати для кабінету інформатики під ключ мають надихати. Кожен навчальний кабінет має свої символи, що одразу наведуть на думку про предмет. Так тут це: образи комп’ютерів. Старші класи оцінять цікавий підхід. Учні бачать символи в фільмах та читають про них в книгах.
 • Також кожен вчитель має закріплених учнів. Класний куточок в сучасний кабінет інформатики стане в нагоді для закріплення соціальних відносин та підтримки спілкування. Його можна зробити в такому ж стилі класу.

ПРОЦЕДУРА ВИРОБНИЦТВА

Ввічливі менеджери нададуть консультацію та підкажуть Як втілити нові ідеї. Сміливо питайте та дізнавайтесь про нові тренди оформлення класу. Потім потрібно буде затвердити макет, де стенди та таблиці в кабінет інформатики змінюватимуться за вашими корегуваннями. В роботі унаочнення 7-10 робочих днів.

ЧИМ ЩЕ МОЖНА ДОПОВНИТИ ОСНАЩЕННЯ СУЧАСНОГО КАБІНЕТУ:

Наклейки – оформлення кабінету інформатики. Все оточення перетворюється на навчальну гру:

 • На двері часто йдуть наклейки: привітання, вислови та мотивуючі заклики.
 • На шафи та стіни клеять наліпки у вигляді електронних елементів. Іноді це декоративні зображення.
 • Наклейки на підлогу найчастіше підходять для оформлення коридорів, відображення розмітки в класі та ігрових елементів. Вони ламіновані, не стираються.

Банер з інформатики – мобільні куточки. Плакати не стійки, а банер прослужить довго (поздоровлення із святами, мотивуючі написи та цитати). Банери виглядають як переносні шкільні стенди інформатика. Так вчитель може вивісити інформацію певної теми тижня. А потім згорнути і покласти в зону матеріалів до наступного року.

Шпалери – ідеальне втілення сучасної ідеї оформлення кабінету інформатики. Вони використовуються в якості вставок зображень відповідно до тематики.

Приклад оформлення стын класу на фото:Характеристики
Длина 1200
Ширина 1200
Информационный карман нет

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!