МЕНЮ
Вибране Порівняння

Сучасний кабінет географії - навколо світу

Артикул: СШ-1327

 • 3 123.52 грн

+ -

Стенди в екологічному стилі

Саме так повинен виглядати сучасний кабінет географії в умовах екологічних тем, що вивчаються на уроках. Глобальне потепління, забруднення навколишнього середовища, знищення рідких видів рослин та тварин. Все це лише початок переліку глобальних проблем. Саме тому вирішено створити зовсім новий стиль - екологічний. Зелений колір надасть надію та допоможе з увагою звернутися до інформації. Фотографії природи допоможуть вчителю показати учням, що навчання того варте. Саме від них залежить майбутнє планети. 

Унікальний підхід та як оформити кабінет географії під ключ в школі

 • Кожен вчитель має своє уявлення про те як виглядає сучасний кабінет географії. Звичайно дизайнери представляють свої варіанти різноманітних куточків. Та ви можете втілити саме ваші нові ідеї. Не упустіть таку можливість створити ідеальне робоче місце.
 • Якщо якийсь макет на сайті вам вже сподобався, але ви хочете щось змінити. Комбінуйте дизайн та змінюйте розміри. Вибирайте іншу інформацію, також присилайте свої розробки і ми розмістимо їх на стендах.
 • Таблиці для кабінету географії під ключ мають надихати. Кожен навчальний кабінет має свої символи, що одразу наведуть на думку про предмет. Так тут це: образи мореплавателів та карта світу. Старші класи оцінять цікавий підхід. Учні бачать символи в фільмах та читають про них в книгах.
 • Також кожен вчитель має закріплених учнів. Класний куточок в сучасний кабінет географії стане в нагоді для закріплення соціальних відносин та підтримки спілкування. Його можна зробити в такому ж стилі класу.

ПРОЦЕДУРА ВИРОБНИЦТВА

Ввічливі менеджери нададуть консультацію та підкажуть Як втілити нові ідеї. Сміливо питайте та дізнавайтесь про нові тренди оформлення класу. Потім потрібно буде затвердити макет, де стенди та таблиці в кабінет географії змінюватимуться за вашими корегуваннями. В роботі унаочнення 7-10 робочих днів.

ЧИМ ЩЕ МОЖНА ДОПОВНИТИ ОСНАЩЕННЯ СУЧАСНОГО КАБІНЕТУ:

Наклейки – оформлення кабінету географії. Все оточення перетворюється на навчальну гру:

 • На двері часто йдуть наклейки: привітання, вислови та мотивуючі заклики.
 • На шафи та стіни клеять наліпки у вигляді географічних елементів. Іноді це декоративні зображення.
 • Наклейки на підлогу найчастіше підходять для оформлення коридорів, відображення розмітки в класі та ігрових елементів. Вони ламіновані, не стираються.


Банери – мобільні куточки. Найчастіше стають елементом оформлення класу (поздоровлення із святами, мотивуючі написи та цитати). Банери виглядають як переносні стенди в сучасний кабінет географії. Так вчитель може вивісити інформацію певної теми тижня. А потім згорнути і покласти в зону матеріалів до наступного року.

Шпалери – ідеальне втілення сучасної ідеї оформлення кабінету географії. Вони використовуються в якості вставок зображень відповідно до тематики.

в комплекті:

 • материки
 • сім чудес світу
 • океани
 • табличка із звірами


Характеристики
Материал МДФ, ПВХ
Тип карманов Прозрачные
Информационный карман да

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!