МЕНЮ
Вибране Порівняння
  • Звукова скарбничка: стенд для початкових класів

Звукова скарбничка: стенд для початкових класів

Артикул: СШ-1328

  • 430.23 грн

+ -

Оформлення кабінету початкових класів

Що таке навчальні осередки знає вже давно кожен вчитель. В цю групу входять стенди для 1, 2, 3, 4 класу нуш. Окрім розважальних куточків є і наочність в якій розміщується інформація для занять. Найчастіше використовуються стенди з математики та української мови.

Навіщо це потрібно

Змінилася сама концепція надання знань. Діти вивчають компетентності, це поєднання звичної програми та навичок під час досліджень таким чином, щоб дитина вміла застосовувати їх в повсякденному житті.

Тому наочність та стенди для початкової школи трансформувалися в осередки. Вони в свою чергу ототожнюються з зонами в класі. Вихователь сам обирає потрібні, та є загальні рекомендації.

В головному стенди для нуш відрізняються дизайном стін. Малюнки заохочують, стають більш інтерактивними, коли сама дитина підходить і переставляє плашки та вишукує значення.

Процедура виробництва

Ввічливі менеджери нададуть консультацію та підкажуть Як втілити нові ідеї. Сміливо питайте та дізнавайтесь про нові тренди оформлення класу. Потім потрібно буде затвердити макет, де стенди в кабінет початкової школи змінюватимуться за вашими корегуваннями. В роботі унаочнення 7-10 робочих днів.

Чим ще доповнити оснащення сучасного кабінету:

Наклейки – нуш дозволяє все оточення та навчальні осередки перетворити на навчальну гру:

  • На двері часто йдуть наклейки правила класу та мотивуючі заклики.
  • На шафи та стіни клеють наліпки у вигляді букв та цифр. Іноді це зображення декоративні відображення зони навчальних осередків.  Навчальні осередки можуть бути влучно доповнені ними. Наприклад, метелики літають навколо, в центрі стенди для початкової школи.
  • Наклейки на підлогу найчастіше підходять для оформлення коридорів, відображення розмітки в класі та осередка ігрова зона. Вони ламіновані і не стираються.

Банери – мобільний куточок. Найчастіше стають елементом класу нуш (поздоровлення із святами, мотивуючі написи та цитати). Як наочність банери виконують роль переносних осередків нуш. Так педагог може вивісити інформацію певної теми тижня. А потім згорнути і покласти в зону матеріалів до наступного року.

Шпалери – ідеальне втілення сучасної ідеї оформлення кабінету. Використовуються в якості вставок зображень відповідно до тематики. Стенди для початкової школи нуш можуть перекликатися дизайном.

Характеристики
Материал МДФ, ПВХ
Длина 1400
Ширина 225
Информационный карман ні

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!