МЕНЮ
Вибране Порівняння
  • Сучасне обладнання кабінету біології

Сучасне обладнання кабінету біології

Артикул: КБА-К

  • 7 789.08 грн

+ -

Кабінет біології під ключ

Викладачі предмету знають, що біологія зовсім не другорядний предмет, як здається іншим. Основи актуальні для всіх:

  • Гарне ставлення до оточуючого середовища.
  • Вміння дбати про своє здоров’я.
  • Розширення кругозору.
  • Розуміння того як влаштований наш світ.
  • Учні вчаться на практиці застосовувати отримані знання в побутовому житті.
  • Ми частка природи та підкорюємося законам природи. Саме з ними знайомляться в класі.

Наочність для кабінету біології з унікальним підходом

Кожен вчитель має своє уявлення про те як виглядає сучасний кабінет біології під ключ. Один вважає, що важливіша наочність та стенди, а інший прикрасить стіни класу декоративними написами, наприклад, «я люблю біологію» та зображеннями клітин. Звичайно Дизайнери представляють свої варіанти різноманітних куточків. Та ви можете втілити саме ваші нові ідеї оформлення в сучасний кабінет біології під ключ. Не упустіть таку можливість створити ідеальне робоче місце.

Якщо якийсь макет на сайті вам вже сподобався, але ви хочете щось змінити. Комбінуйте дизайн та змінюйте розміри. Вибирайте іншу інформацію та присилайте свої розробки, ми розмістимо їх на стендах.

Стенди та матеріали для оформлення кабінету біології мають надихати. Кожен навчальний кабінет має свої символи, що одразу наведуть на думку про предмет. Так в біології це: анатомія людини, будова квітки, дерево класифікації. Старші класи оцінять цікавий підхід.

Кожен прихильник стильного сучасного дизайну погодиться, що переосмислити можна будь-що. Та портрети обов’язкові. Візуальний ефект створює асоціативну прив’язку. Іноді учню легше запам’ятати закон саме через згадку про його відкривача.

Також кожен вчитель має закріплених учнів. Класний куточок в кабінет біології стане в нагоді для закріплення соціальних відносин та підтримки спілкування. Його можна зробити в такому ж стилі класу.

Наочність для кабінету біології повинна включати куточок безпеки. Діти працюють на уроках з певними приладами, тому це необхідно.

 

ПРОЦЕДУРА ВИРОБНИЦТВА

Ввічливі менеджери проконсультують та підкажуть Як втілити нові ідеї. Сміливо питайте та дізнавайтесь про нові тренди оформлення класу. Потім потрібно буде затвердити макет, де стенди для кабінету біології змінюватимуться за вашими корегуваннями. В роботі наочність 7-10 робочих днів.

 

ЧИМ ЩЕ МОЖНА ДОПОВНИТИ ОСНАЩЕННЯ СУЧАСНОГО КАБІНЕТУ під ключ:

Наклейки – сучасний кабінет біології дозволяє все оточення перетворити на навчальну гру:

  • На шафи та стіни клеять наклейки у вигляді вказівників. Іноді це декоративні зображення, що заміняють комплект плакатів для кабінету біології
  • Наклейки на підлогу найчастіше підходять для оформлення коридорів, відображення розмітки в класі та ігрових елементів. Вони ламіновані, не стираються.

Банери – мобільні куточки. Найчастіше стають елементом класу (поздоровлення із святами, мотивуючі написи та цитати). Банери виглядають як переносні плакати в кабінет біології. Так вчитель може вивісити інформацію певної теми тижня. А потім згорнути і покласти в зону матеріалів до наступного року.

Шпалери – ідеальне втілення сучасної ідеї оформлення кабінету. Вони використовуються в якості вставок зображень відповідно до тематики.

 

організм людини. органи. тканини

266 грн 

система кровообігу

266 грн 

травлення

266 грн 

алкоголізм

266 грн 

Будова скілету

266 грн 

харчування та обмін речовин

266 грн 

органи дихання

266 грн 

види захворювань

266 грн 

медична допомога

266 грн 

як уберегтись від віл

266 грн 

сечовидільна сисиема. шкіра

266 грн 

 

Характеристики
Материал МДФ, ПВХ
Длина 800 мм
Ширина 600 мм
Информационный карман нет
Тип Цветной учебный стенд

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!