МЕНЮ
Вибране Порівняння

Розвиваюча гра: Куточок безпеки

Артикул: ДС-665К

  • 1 774.02 грн

+ -

Нова Українська школа потребує змін. Зміни стосуються всього учбового процессу. Інформація теж тепер подається трохи інакше.

Розвиваюча гра розділяється на чотири частини:

  • пожежна безпека
  • знаки безпеки та дорожній рух
  • номери служб допомоги
  • правила поведінки вдома

Служить для оформлення навчальних осередків в зоні ігор, або спілкування. Так ви зможите не лише знати який настрій у малюків, а впливати на нього. Для того достатньо винести на обговорення під час ранкового кола тему настрою.

Виготовлений стенд для нуш з МДФ-3мм. Зображення наноситься з використанням широкоформатного друку. Власне виробництво дозволяє контролювати якість. Вся продукція виготовлена із сертифікованих матеріалів. Кожен стенд купити або виговити можна за ундивідуальними:

  1. розмірами
  2. формою
  3. зовнішнім виглядом
  4. наповненням

Не забудьте зазирнути ➽ Сюди і подивитись інший роздатковий матеріал нуш, та ➽ Сюди і подивитись стенди для нуш.

 

Також можна купити стендли для нуш

МДФ-3 мм

Бюджетний варіант. Представляє собою плити з древесноволокнистої структури. Экологічно чистий матеріал найбіль цікаівий тим, що максимально схожий на натуральне дерево, але не стійкий до занадто влогого середовища.

ПВХ-2мм

Экологічно чистий матеріал виділяющийся стійкістью до вологого середовища, щелочам та кислотам. Вироби з ПВХ мають легку вагу та не горять на повітрі, володіє малою морозостійкістю (−15 °C). Нагревостійкість: +65 °C.

ПВХ-4мм

Матеріал преміум класу. Экологічно чистий матеріал володіє стійкістью до вологого середовища, щелочам та кислотам. Вироби з ПВХ мають легку вагу та не горять на повітрі, володіє малою морозостійкістю (−15 °C). Нагревостійкість: +65 °C. Від ПВХ-2мм видрізняється товщиною в 4 мм, що робить його максимально стійким, але менш бюджетним ніж інші матеріали.

Характеристики
Тип карманов Прозрачные
Изделие из пластика ПВХ-2мм 1040
Изделие из пластика ПВХ-4мм 1485
Информационный карман да
Материал карманов ПВХ

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!