МЕНЮ
Вибране Порівняння
  • Оформлення класу - корабель знань

Оформлення класу - корабель знань

Артикул: ДП-14-172

  • 1 624.90 грн

+ -

Оформлення кабінету початкових класів

Оснащення змінилося. Тепла атмосфера – найголовніше, що може стати супутником гарного навчального процесу. Красиве оформлення створює гарний настрій та допомагає учню зосередитися або розслабитися в потрібний момент. Особливо без декору не обходиться зона ігор та коридори школи. Стенди виглядають як декоративні сценки.

Тематику кожен вибирає для себе сам. Головне витримати оточення в одному стилі. Нові ідеї оформленя нуш черпаються просто з фантазії вчителя. Тільки потрібно розділяти клас на зони.

Часто в малюнки «вплітаються» пізнавальні та ігрові елементи. Стенди створюються з урахуванням розміру класної кімнати. Тому можна не боятися модифікувати. Великою поппулярністю користуються ідеї нуш з композиціями. Беруться багато маленьких випіловок та розставляються на потрібній відстані. Разом куточки стають тематичним пейзажем.

Процедура виробництва

Ввічливі менеджери нададуть консультацію та підкажуть Як втілити нові ідеї. Сміливо питайте та дізнавайтесь про нові тренди оформлення класу. Потім потрібно буде затвердити макет, де стенди в кабінет початкової школи змінюватимуться за вашими корегуваннями. В роботі унаочнення 7-10 робочих днів.

Чим ще доповнити оснащення сучасного кабінету:

Наклейки – нуш дозволяє все оточення та навчальні осередки перетворити на навчальну гру:

  • На двері часто йдуть наклейки правила класу та мотивуючі заклики.
  • Навіть таблички на двері тепер можна замінити красивими малюнками на плівці.
  • На шафи та стіни клеють наліпки у вигляді букв та цифр. Іноді це зображення декоративні відображення зони навчальних осередків.  Навчальні осередки можуть бути влучно доповнені ними. Наприклад, метелики літають навколо, в центрі стенди для початкової школи.
  • Наклейки на підлогу найчастіше підходять для оформлення коридорів, відображення розмітки в класі та осередка ігрова зона. Вони ламіновані і не стираються.

Банери – мобільний куточок. Найчастіше стають елементом класу нуш (поздоровлення із святами, мотивуючі написи та цитати). Як наочність банери виконують роль переносних осередків нуш. Так педагог може вивісити інформацію певної теми тижня. А потім згорнути і покласти в зону матеріалів до наступного року.

Шпалери – ідеальне втілення сучасної ідеї оформлення кабінету. Використовуються в якості вставок зображень відповідно до тематики. Стенди для початкової школи нуш можуть перекликатися дизайном.

Характеристики
Материал МДФ ПВХ
Толщина 3
Информационный карман ні

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!