МЕНЮ
Вибране Порівняння
  • Стенди в Кабінет німецької мови

Стенди в Кабінет німецької мови

Артикул: ДП-17-184-2

  • 941.00 грн

+ -

Кабінет іноземної мови

Іноземна мова займає велике значення в сучасному навчанні. Міністерство освіти навіть надало можливість викладати одразу дві мови школярам. Це важливо, бо вона:

  • Тренує пам'ять.
  • Сприяє саморозвитку та вивченню культури інших країн.
  • Суттєво підвищує шанси отримати перспективну кваліфікацію.
  • Надає соціальні переваги. Все більше людей подорожує та спілкується через інтернет.

 

Унікальний підхід до оформлення наочності в кабінеті

Кожен вчитель має своє уявлення про те як виглядає сучасний кабінет англійської мови. Звичайно Дизайнери представляють свої варіанти різноманітних куточків. Та ви можете втілити саме ваші нові ідеї. Для цього достатньо Не упустіть таку можливість створити ідеальне робоче місце.

Якщо якийсь макет на сайті вам вже сподобався, але ви хочете щось змінити. Комбінуйте дизайн та змінюйте розміри. Вибирайте іншу інформацію та присилайте свої розробки і ми розмістимо їх на стендах.

Також кожен вчитель має закріплених учнів. Класний куточок в кабінет німецької мови стане в нагоді для закріплення соціальних відносин та підтримки спілкування. Його можна зробити в такому ж стилі класу.

 

Процедура виробництва

Ввічливі менеджери нададуть консультацію та підкажуть Як втілити нові ідеї. Сміливо питайте та дізнавайтесь про нові тренди оформлення класу. Потім потрібно буде затвердити макет, де стенди в кабінет німецької мови змінюватимуться за вашими корегуваннями. В роботі унаочнення 7-10 робочих днів.


Чим ще можна доповнити оснащення сучасного кабінету:

Наклейки – оформлення кабінету іноземної мови дозволяє все оточення перетворити на навчальну гру:

На двері часто йдуть наклейки: правила граматики, не правильні дієслова та мотивуючі заклики.

На шафи та стіни клеять наліпки у вигляді букв та цифр. Іноді це зображення декоративні зображення, що відображають звірів та сцени з літератури англійської мови.

Наклейки на підлогу найчастіше підходять для оформлення коридорів, відображення розмітки в класі та ігрових елементів. Вони ламіновані, не стираються.

Банери – мобільні куточки. Найчастіше стають елементом оформлення класу (поздоровлення із святами, мотивуючі написи та цитати). Банери виглядають як переносні стенди в кабінет англійської мови. Так вчитель може вивісити інформацію певної теми тижня. А потім згорнути і покласти в зону матеріалів до наступного року.

Шпалери – ідеальне втілення сучасної ідеї оформлення кабінету. Вони використовуються в якості вставок зображень відповідно до тематики.

 

Характеристики
Материал МДФ, ПВХ
Информационный карман нет

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!