МЕНЮ
Вибране Порівняння

Наклейки на підлогу для школи: гра змійка

Артикул: НН-61

  • 3 596.38 грн

+ -

Оформлення кабінету початкових класів

На перервах діти веселяться. Можна допомогти знайти їм веселе заняття. На допомогу прийдуть наліпки на підлогу нуш. Нові розробки цікаві тим, що поєднують в собі елементи навчання та ігрові прийоми для тренування.

Тепер в кожному класі початкової школи повинні бути 7 зон. Одна з них ігрова. Часто вона йде як оформлення коридорів школи.

Різноманітні вінілові наклейки на підлогу нуш представлені на сторінках легко змінити. Варіюються розміри, кольори, написи, дизайн. Навіть, якщо ви не знайшли потрібної вам гри, не впадайте у відчай. Просто розкажіть менеджеру про свої ідеї оформлення класу і він з радість створить новий макет для вас.

Всі наліпки на підлогу автоматично йдуть з ламінацією. Діти постійно ними користуються. Так малюнок витримає роки та безліч бешкетників.

Наклейки на підлогу для школи легко наклеїти. Місце розташування слід ретельно вимити, щоб не було пилу, сміття. Потім слід частково відділити наліпку від захисного паперового шару, приклеїти. Далі поступово знімайте підложку та розгладжуйте плівку за допомогою ганчірки або пластикової карти. Все! Чудове оформлення початкової школи готово!

Навіщо потрібні сучасні наліпки на підлогу нуш для школи:

  • Допомагають уникати безладу. Діти постійно зайняті.
  • Коли на стінах мало місця, цифри та букви переміщуються на підлогу.
  • В грі навчатися легше.
  • Вінілові наклейки – стильне рішення рекомендоване засновниками реформи.
  • Створюється дружня атмосфера.
  • Діти розуміють означення зон класу.


Характеристики
Длина 1845мм
Ширина 1910мм

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!