МЕНЮ
Вибране Порівняння
  • Новорічна прикраса Баннер

Новорічна прикраса Баннер

Артикул: зм-62-1

  • 199.70 грн

+ -

Новогодний Баннер

Немає кращої прикраси ніж чарівний зал. Тому пропонуємо оригінальне оформлення нового руку за допомогою барвистого зображення.

Картинка наноситься за допомогою широкоформатного друку. Зображення яскраве та привертає увагу. Один банер може сміливо замінити об’ємні новорічні прикраси.

Ефектний новорічний декор забезпечений 6 люверсами для зручного кріплення. Зазвичай їх розташовують біля входу або в залі як фон до проведення ранку.

Універсальні новорічні прикраси вішаються в приміщенні або на вулиці. Так, Банер не боїться снігу, дощу, вітру. Це сподобається дітям. Відмінно від іншого новорічного декору, наприклад, гірлянд, банерна тканина безпечна. Легко перетворить школу чи будинок на красивий.

Купити новорічні прикраси можна за розмірами на сайті або змінити їх для вашої стіни.

Проявіть трохи фантазії, придумайте свою казку, та дизайнери зроблять макет. Так в вашому кабінеті класу, або дитячому садочку буде оригінальна власна розробка.

Підберіть новорічні прикраси, що доповнять оформлення:

  • Наклейки на стіни – гарний вибір для тих, хто не має багато часу. Дрібні деталі ще слід продумати. А тут перед вами одразу готві образи. Просто розклейте їх по стінах і насолоджуйтесь гарним інтер’єром.
  • Підвесний новорічний декор. Красиві єко сніжинки з деревини виглядають дуже стильно та модно. Вони стали головним трендом останніх років. Інтер’єр кімнати сам підкаже де місце сніжинкам. Ви можете їх підвішувати до стелі, карнизу, на ялинку. Універсальні фігурки використовуються в готовому вигляді. Хоча творчі люди часто прикрашають їх додаткова стразами, глітерами, пір’ям, фарбами.
  • Наклейки на вікна найчастіше виглядають як білі трафарети. Це один з варіантів використання. Можна наклеїти на скло та залишити так. В іншому випадку побризкайте штучним снігом, а потім зніміть новорічні наклейки на вікна. Залишиться красивий візерунок наче дід мороз намалював його снігом.
  • Якщо у вас малі діти. Зробіть інтер’єр кімнати ще й пізнавальним. Різноманітні новорічні ігри одночасно розважають, навчають та прикрашають. Декор зроблено таким чином, щоб не порушувати дизайн.
Характеристики
Размер 500х700мм
Материал Банер
Количество люверсов 4 шт

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!