МЕНЮ
Вибране Порівняння
  • Назви осередків НУШ - будинки

Назви осередків НУШ - будинки

Артикул: ИМ-18-1596-1

  • 1 845.29 грн

+ -

Навчальні осередки

Наочність змінилася. Тепер оснащення це навчальні осередки. Сам клас ділиться на зони 7-8. В кожній чіпляється табличка вказівник. Під ними вивішуються стенди.

Як оформити класну кімнату та втілити ідеї нуш:

Нова школа «розв’язала руки» вчителям в створенні освітнього простору. Це корисно коли в класі не вистачає місця. Є змога налагодити всю систему під себе. Більшість поєднує зони, змінює назви осередків та розподіляє по своєму.

Дизайн повинен виділятися. Так деякі елементи повинні перекликатися в осередки, але не зливатися з ними. Інакше втратиться головна функція – навігація класної кімнати.

Діти початкової школи тільки приходять в новий кабінет. Потрібно привити дітям повагу до розподілення. Психологи відмічають три аспекти.

Аудіальний. Педагог проговорює в голос назви осередків, пояснює навіщо потрібні.

Тактильний. Підводьте дітей до кожного куточка. Попросіть торкнутися, оцінити всі матеріали та інтерактивний стенд.

Візуальний. Подумайте про зображення. Не всі ще вміють читати. Картинки допоможуть учням розуміти навчальні осередки нуш.

Процедура виробництва

Ввічливі менеджери нададуть консультацію та підкажуть Як втілити нові ідеї. Сміливо питайте та дізнавайтесь про нові тренди оформлення класу. Потім потрібно буде затвердити макет, де стенди в кабінет англійської мови змінюватимуться за вашими корегуваннями. В роботі унаочнення 7-10 робочих днів.

Чим ще доповнити оснащення сучасного кабінету:

Наклейки – нуш дозволяє все оточення та навчальні осередки перетворити на навчальну гру:

  • На двері часто йдуть наклейки правила класу та мотивуючі заклики.
  • На шафи та стіни клеють наліпки у вигляді букв та цифр. Іноді це зображення декоративні відображення зони навчальних осередків.  Навчальні осередки можуть бути влучно доповнені ними. Наприклад, метелики літають навколо поляни.
  • Наклейки на підлогу найчастіше підходять для оформлення коридорів, відображення розмітки в класі та осередка ігрова зона. Вони ламіновані і не стираються.

Банери – мобільний куточок. Найчастіше стають елементом класу (поздоровлення із святами, мотивуючі написи та цитати). Як наочність банери виконують роль переносних осередків нуш. Так педагог може вивісити інформацію певної теми тижня. А потім згорнути і покласти в зону матеріалів до наступного року.

Шпалери – ідеальне втілення сучасної ідеї оформлення кабінету. Використовуються в якості вставок зображень відповідно до тематики. Куточок може перекликатися дизайном.

Характеристики
Длина 220
Ширина 180
Информационный карман нет
Материал карманов прозрачный ПВХ
Цвет Голубой

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!