МЕНЮ
Вибране Порівняння
Знижка -20%
  • Інтерактивний стенд в кабінет біології

Інтерактивний стенд в кабінет біології

Артикул: О-19-3

  • 840.06 грн
  • 672.05 грн

+ -

Сучасний кабінет біології


Викладачі предмету знають, що біологія зовсім не другорядний предмет, як здається іншим. Основи актуальні для всіх:

Наочність для кабінету біології з унікальним підходом

Кожен вчитель має своє уявлення про те як виглядає сучасний кабінет біології під ключ. Один вважає, що важливіша наочність та стенди, а інший прикрасить стіни класу декоративними написами, наприклад, «я люблю біологію» та зображеннями клітин. Звичайно Дизайнери представляють свої варіанти різноманітних куточків. Та ви можете втілити саме ваші нові ідеї оформлення в сучасний кабінет біології під ключ. Не упустіть таку можливість створити ідеальне робоче місце.

Якщо якийсь макет на сайті вам вже сподобався, але ви хочете щось змінити. Комбінуйте дизайн та змінюйте розміри. Вибирайте іншу інформацію та присилайте свої розробки, ми розмістимо їх на стендах.

Стенди та матеріали для оформлення кабінету біології мають надихати. Кожен навчальний кабінет має свої символи, що одразу наведуть на думку про предмет. Так в біології це: анатомія людини, будова квітки, дерево класифікації. Старші класи оцінять цікавий підхід.

Кожен прихильник стильного сучасного дизайну погодиться, що переосмислити можна будь-що. Та портрети обов’язкові. Візуальний ефект створює асоціативну прив’язку. Іноді учню легше запам’ятати закон саме через згадку про його відкривача.

Також кожен вчитель має закріплених учнів. Класний куточок в кабінет біології стане в нагоді для закріплення соціальних відносин та підтримки спілкування. Його можна зробити в такому ж стилі класу.

Наочність для кабінету біології повинна включати куточок безпеки. Діти працюють на уроках з певними приладами, тому це необхідно.

 

ПРОЦЕДУРА ВИРОБНИЦТВА

Ввічливі менеджери проконсультують та підкажуть Як втілити нові ідеї. Сміливо питайте та дізнавайтесь про нові тренди оформлення класу. Потім потрібно буде затвердити макет, де стенди для кабінету біології змінюватимуться за вашими корегуваннями. В роботі наочність 7-10 робочих днів.

 

ЧИМ ЩЕ МОЖНА ДОПОВНИТИ ОСНАЩЕННЯ СУЧАСНОГО КАБІНЕТУ під ключ:

Наклейки – сучасний кабінет біології дозволяє все оточення перетворити на навчальну гру:

Банери – мобільні куточки. Найчастіше стають елементом класу (поздоровлення із святами, мотивуючі написи та цитати). Банери виглядають як переносні плакати в кабінет біології. Так вчитель може вивісити інформацію певної теми тижня. А потім згорнути і покласти в зону матеріалів до наступного року.

Шпалери – ідеальне втілення сучасної ідеї оформлення кабінету. Вони використовуються в якості вставок зображень відповідно до тематики.


Характеристики
Длина 730
Ширина 310
Информационный карман нет
Тип Магнітний стенд

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!