МЕНЮ
Вибране Порівняння
  • Стенд для школи Коли ти злий з совами

Стенд для школи Коли ти злий з совами

Артикул: НР-18-28

  • 356.97 грн

+ -

Стенд для школи НУШ 1 класса

Наочність змінилася. Тепер оснащення виглядає як навчальні осередки. Сам клас ділиться на зони 7-8. В кожній з них чіпляється табличка вказівник. Під ними вивішуються стенди.

Навіщо потрібен стенд в класі

Концепція нової школи пропонує створення friendly-середовище. Саме для його підтримки так важливі куточки настрою. Так вчитель знає який настрій у дитини впродовж дня. Можна винести обговорення на ранкові зустрічі.

Нажаль, не завжди настрій виявляється гарним. Відчуваючи сильні емоції, малюки лише вчаться справлятися з емоціями. Знадобиться інструкція. Коли ти злий складається з правил. Дитячий психолог склав ці поради. Тому ви можете бути впевнені в їх важливості.

Чим ще доповнити оснащення сучасного кабінету:

Наклейки – оформлення нуш дозволяє все оточення перетворити на начавчальну гру:

  • На двері часто йдуть наклейки правила класу та мотивуючі заклики.
  • На шафи та стіни клеють наліпки у вигляді букв та цифр. Іноді це зображення декоративні зображення як відображення зони навчальних осередків.  Куточок мій настрій може бути влучно доповнений ними. Наприклад, метелики навколо соняшників.
  • Наклейки на підлогу найчастіше підходять для оформлення коридорів, відображення розмітки в класі та осередка ігрова зона. Вони ламіновані і не стираються.

Банери – мобільний куточок. Найчастіше стають елементом класу (поздоровлення із святами, мотивуючі написи та цитати). Як наочність банери виконують роль переносних осередків нуш. Так педагог може вивісити інформацію з певної теми тижня. А потім згорнути і покласти в зону матеріалів до наступного року.

Шпалери – ідеальне втілення сучасної ідеї нуш. Вони використовуються в якості вставок з зображеннями відповідно до тематики. Стенд може перекликатися дизайном.

Характеристики
Длина 900
Ширина 385
Информационный карман нет
Цвет Разные цвета

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!