МЕНЮ
Вибране Порівняння
  • Стенд стіна слів НУШ в стилі панд - магнітна

Стенд стіна слів НУШ в стилі панд - магнітна

Артикул: НР-18-48

  • 851.73 грн

+ -

Оформлення кабінету початкових класів

В комплекті: дошка та 12 магнітів квіточки

Стенди для нуш змінюються. Ідеї оформлення класу передбачають врахування концепції рекомендованої МОН.

Граматика один з найважливіших пунктів освіти. Саме на неї роблять упор в нуш. Цікаво, що дитячий садок коли робить оформлення старшої групи теж вибирає стенди стіна слів і ранкові зустрічі. Так діти стають більш підготовлені до початкових класів, мають уявлення про принцип занять у школі.

Стіна слів з кишенями виглядає більш охайно ніж магнітна. Чітко окреслені рамочкою кишені виділяють інформацію. Листи розправляються під прозорим пластиком, не загибаються. Під яким кутом не сиділа б дитина, їй буде зручно.

Магнітний куточок більш універсальний. Ви можете за потребою вивісити будь-які інші матеріали. Часто це малюнки, фото, написи по темі уроку. Зручний варіант коли бракує місця на стіні.

Маркерна стіна слів виглядає найбільш сучасно. Та підходить лише для дітей вже вміючих досить добре читати, щоб розбирати тонкий почерк. Це гарний інструмент при шліфовці знань.

Процедура виробництва

Ввічливі менеджери нададуть консультацію та підкажуть Як втілити нові ідеї. Сміливо питайте та дізнавайтесь про нові тренди оформлення класу. Потім потрібно буде затвердити макет на стенд щоденні новини, де куточки в кабінет змінюватимуться за вашими корегуваннями. В роботі унаочнення 7-10 робочих днів.

Чим ще доповнити оснащення сучасного кабінету:

Наклейки – нуш дозволяє все оточення та навчальні осередки перетворити на навчальну гру:

  • На двері часто йдуть наклейки правила класу та мотивуючі заклики.
  • На шафи та стіни клеють наліпки у вигляді букв та цифр. Іноді це зображення декоративні відображення зони навчальних осередків.  Навчальні осередки можуть бути влучно доповнені ними. Наприклад, метелики можуть літати, а в центрі стенд стіна слів у вигляді дерева.
  • Наклейки на підлогу найчастіше підходять для оформлення коридорів, відображення розмітки в класі та осередка ігрова зона. Вони ламіновані і не стираються.

Банери – мобільний стенд. Найчастіше стають елементом класу (поздоровлення із святами, мотивуючі написи та цитати). Як наочність банери виконують роль переносних осередків. Так педагог може вивісити інформацію певної теми тижня. А потім згорнути, покласти в зону матеріалів до наступного року.

Шпалери – ідеальне втілення сучасної ідеї оформлення кабінету. Використовуються в якості вставок зображень відповідно до тематики. Стіна слів нуш може перекликатися дизайном.

Характеристики
Тип карманов Прозрачные
Длина 1165
Ширина 850
Информационный карман нет
Цвет Зеленый

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!

Рекомендовані товари