МЕНЮ
Вибране Порівняння
  • Оформлення кабінету музичного мистецтва

Оформлення кабінету музичного мистецтва

Артикул: МУЗ-1111-5

  • 645.47 грн

+ -

Кабінет музики в школі та його оснащення

Наклейка клеїться до гладкої поверхні. В менеджера можна дізнатися весь про процес. Зображення наноситься методом повнокольорового широкоформатного друку. 

Купити стенд для школи можна за індивідуальними:

  • розмірами
  • стилем
  • формами

Команда професійних дизайнерів ПК "Адвеста Макс" допоможуть підібрати оформлення класу.


Також можна купити стенд для школи

МДФ-3 мм

Бюджетний варіант. Представляє собою плити з древесноволокнистої структури. Экологічно чистий матеріал найбіль цікаівий тим, що максимально схожий на натуральне дерево, але не стійкий до занадто влогого середовища.

ПВХ-2мм

Экологічно чистий матеріал виділяющийся стійкістью до вологого середовища, щелочам та кислотам. Вироби з ПВХ мають легку вагу та не горять на повітрі, володіє малою морозостійкістю (−15 °C). Нагревостійкість: +65 °C.

ПВХ-4мм

Матеріал преміум класу. Экологічно чистий матеріал володіє стійкістью до вологого середовища, щелочам та кислотам. Вироби з ПВХ мають легку вагу та не горять на повітрі, володіє малою морозостійкістю (−15 °C). Нагревостійкість: +65 °C. Від ПВХ-2мм видрізняється товщиною в 4 мм, що робить його максимально стійким, але менш бюджетним ніж інші матеріали.

Якщо ви хочете купити, або замовити стенди для школи з набору по одинці - Дзвоніть по телефону ☎ 093-764-16-78 або шліть повідомлення і ми вам передзвонимо.

Характеристики
Материал наклейка
Информационный карман да
Цвет Бежевый

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!