МЕНЮ
Вибране Порівняння
  • Оформлення сучасного кабінету географії

Оформлення сучасного кабінету географії

Артикул: КГ-16К

  • 6 304.43 грн

+ -

Стенди в стилі класики

Чіткі лінії дизайну зроблені навмисне. Саме так ідея оформлення втілена з певним посиланням: красива природа потребує серйозного ставлення до неї. А які ваші думки з приводу цього? Можливо, ви бачите все зовсім інакше? Пропонуємо поєднати сили. Кожен вчитель знає як краще зацікавити дитину, а ми вміємо гарно малювати та якісно виробляти. 

Призначення плакатів можливе в класі для дітей від 5-го до 12-го класу:

Календар погоди допоможе дітям орієнтуватися в позначках. Привчить до спостереження за тим, що навколо них. 

Портрети видатних мореплавателів призначені для створення образу. Так учень зможе в повній мірі представити їх життя та прагнення.

Світове господарство  - одна з найважливіших структур. Тлумачення системи праці світу із всіх боків дає уяву про ситуацію політичну, екологічну, соціальну.

Унікальний підхід та як оформити кабінет географії під ключ в школі

  • Кожен вчитель має своє уявлення про те як виглядає сучасний кабінет географії. Звичайно дизайнери представляють свої варіанти різноманітних куточків. Та ви можете втілити саме ваші нові ідеї. Не упустіть таку можливість створити ідеальне робоче місце.
  • Якщо якийсь макет на сайті вам вже сподобався, але ви хочете щось змінити. Комбінуйте дизайн та змінюйте розміри. Вибирайте іншу інформацію, також присилайте свої розробки і ми розмістимо їх на стендах.
  • Таблиці для кабінету географії під ключ мають надихати. Кожен навчальний кабінет має свої символи, що одразу наведуть на думку про предмет. Так тут це: образи мореплавателів та карта світу. Старші класи оцінять цікавий підхід. Учні бачать символи в фільмах та читають про них в книгах.
  • Також кожен вчитель має закріплених учнів. Класний куточок в сучасний кабінет географії стане в нагоді для закріплення соціальних відносин та підтримки спілкування. Його можна зробити в такому ж стилі класу.

ПРОЦЕДУРА ВИРОБНИЦТВА

Ввічливі менеджери нададуть консультацію та підкажуть Як втілити нові ідеї. Сміливо питайте та дізнавайтесь про нові тренди оформлення класу. Потім потрібно буде затвердити макет, де стенди та таблиці в кабінет географії змінюватимуться за вашими корегуваннями. В роботі унаочнення 7-10 робочих днів.

ЧИМ ЩЕ МОЖНА ДОПОВНИТИ ОСНАЩЕННЯ СУЧАСНОГО КАБІНЕТУ:

Наклейки – оформлення кабінету географії. Все оточення перетворюється на навчальну гру:

  • На двері часто йдуть наклейки: привітання, вислови та мотивуючі заклики.
  • На шафи та стіни клеять наліпки у вигляді географічних елементів. Іноді це декоративні зображення.
  • Наклейки на підлогу найчастіше підходять для оформлення коридорів, відображення розмітки в класі та ігрових елементів. Вони ламіновані, не стираються.

Банери – мобільні куточки. Найчастіше стають елементом оформлення класу (поздоровлення із святами, мотивуючі написи та цитати). Банери виглядають як переносні стенди в сучасний кабінет географії. Так вчитель може вивісити інформацію певної теми тижня. А потім згорнути і покласти в зону матеріалів до наступного року.

Шпалери – ідеальне втілення сучасної ідеї оформлення кабінету географії. Вони використовуються в якості вставок зображень відповідно до тематики.

 

Арт. КГ-16

 "География"

1800 х 360 

 355 грн

Арт. КГ-17 ― КГ-22

"Портреты"

450 х 300 

Цена ― 74 грн /шт

Арт. КГ-23

"Литосфера"

 650 х 950 

Цена ― 458 грн

Арт. КГ-24

  "Атмосфера"

 650 х 950 

Цена ― 458 грн

Арт. КГ-25

 "Мировое хозяйство"

500 х 750

Цена ― 206 грн

Арт. КГ-26

"Календарь погоды"

 650 х 650 

Цена ― 231грн

Арт. КГ-27

 "Страны современного мира"

 650 х 950 

Цена ― 338грн

 

 

Характеристики
Тип карманов Прозрачные
Информационный карман да

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!