МЕНЮ
Вибране Порівняння
  • Обладнання кабинету географії наклейка

Обладнання кабинету географії наклейка

Артикул: НР-19-102-4

  • 289.78 грн

+ -

Створіть сучасний кабінет географії

Виготовлено з самоючої плівки. Зображення наноситься з використанням широкоформатного друку. Власне виробництво дозволяє контролювати якість. Вся продукція виготовлена із сертифікованих матеріалів.

Моряки завжди користувалися навігацією. Навіть в часи електроної техніки стане в нагоді знання сторін світу та напрямків. авчіть учнів практичним знанням. Пограйте в гру "роза вітрів". Учням сподобається. 

З поклейкою справиться кожен. Головне, щоб поверхня була гладка. Розташувати можна і на стінах, в коридорі, вікні. Ідеальним варіантом буде пластикова панель. 

Якщо ви хочете наклеїти на підлогу в класі, обовязково потрібно буде запросити в менеджера додаткову послугу: ламінація.

Кожен стенд купити або виговити можна за індивідуальними:

  1. розмірами
  2. формою
  3. зовнішнім виглядом
  4. наповненням

В обладнання кабінету додатково можна додати інші куточки,  обої для кабінету географії, наклейки.

Команда професійних дизайнерів ПК "Адвеста Макс" допоможуть підібрати і создуть оригінальний зовнішній вигляд стендів, котрий з легкістю впишеться в інтерьєр.

Також можна купити стенди:

МДФ-3 мм

Бюджетний варіант. Представляє собою плити з древесноволокнистої структури. Экологічно чистий матеріал найбіль цікаівий тим, що максимально схожий на натуральне дерево, але не стійкий до занадто влогого середовища.

ПВХ-2мм

Экологічно чистий матеріал виділяющийся стійкістью до вологого середовища, щелочам та кислотам. Вироби з ПВХ мають легку вагу та не горять на повітрі, володіє малою морозостійкістю (−15 °C). Нагревостійкість: +65 °C.

ПВХ-4мм

Матеріал преміум класу. Экологічно чистий матеріал володіє стійкістью до вологого середовища, щелочам та кислотам. Вироби з ПВХ мають легку вагу та не горять на повітрі, володіє малою морозостійкістю (−15 °C). Нагревостійкість: +65 °C. Від ПВХ-2мм видрізняється товщиною в 4 мм, що робить його максимально стійким, але менш бюджетним ніж інші матеріали.

Якщо ви хочете купити, або замовити  куточки з набору по одинці - Дзвоніть по телефону ☎ 093-764-16-78 або шліть повідомлення і ми вам передзвонимо.

 

Характеристики
Тип карманов Прозрачные
Информационный карман да

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!