МЕНЮ
Вибране Порівняння

Биг-Бєн в кабінет англійської

Артикул: КА-15К-1

 • 762.30 грн

+ -

Кабінет англійської мови

 • Іноземна мова займає велике значення в сучасному навчанні. Міністерство освіти навіть надало можливість викладати одразу дві мови школярам. Це важливо, бо вона:

  • Тренує пам'ять.
  • Сприяє саморозвитку та вивченню культури інших країн.
  • Суттєво підвищує шанси отримати перспективну кваліфікацію.
  • Надає соціальні переваги. Все більше людей подорожує та спілкується через інтернет. 

   


Вестмінстерський палац має велике значення для Британії. Кожен турист повинен побувати на цьому місці та проникнутися історією. Биг-Бєн - часова вежа, що розташована на самій вершині.

З 2012 р пам'ятка отримала нову назву Башня Елезавети. Люди всеодно кличуть старою назвою. Більшість учнів вже бачили його в кіно та на фотографіях. Англія - країна традицій. 

Цікаво знати: на всіх сторонах є напис «Laus Deo» (хвала господу). А на самому циферблаті - «Domine Salvam fac Reginam nostram Victoriam primam»  (Боже, бережи нашу королеву Елезавету першу)

Унікальний підхід до оформлення наочності в кабінеті

Кожен вчитель має своє уявлення про те як виглядає сучасний кабінет англійської мови. Звичайно Дизайнери представляють свої варіанти різноманітних куточків. Та ви можете втілити саме ваші нові ідеї. Для цього достатньо Не упустіть таку можливість створити ідеальне робоче місце.

Якщо якийсь макет на сайті вам вже сподобався, але ви хочете щось змінити. Комбінуйте дизайн та змінюйте розміри. Вибирайте іншу інформацію та присилайте свої розробки і ми розмістимо їх на стендах.

Стенди в кабінет англійської мови мають надихати. Кожен навчальний кабінет має свої символи, що одразу наведуть на думку про предмет. Так в англійській мові це: вартовий з площібіг-бенчервоний автобус та телефонна будкастатуя свободи. Старші класи оцінять цікавий підхід. Учні бачать символи в фільмах та читають про них в книгах.

Також кожен вчитель має закріплених учнів. Класний куточок в кабінет англійської мови стане в нагоді для закріплення соціальних відносин та підтримки спілкування. Його можна зробити в такому ж стилі класу.

 

Процедура виробництва

Ввічливі менеджери нададуть консультацію та підкажуть Як втілити нові ідеї. Сміливо питайте та дізнавайтесь про нові тренди оформлення класу. Потім потрібно буде затвердити макет, де стенди в кабінет англійської мови змінюватимуться за вашими корегуваннями. В роботі унаочнення 7-10 робочих днів.


Чим ще можна доповнити оснащення сучасного кабінету:

Наклейки – оформлення кабінету англійської дозволяє все оточення перетворити на навчальну гру:

На двері часто йдуть наклейки: правила граматики, не правильні дієслова та мотивуючі заклики.

На шафи та стіни клеять наліпки у вигляді букв та цифр. Іноді це зображення декоративні зображення, що відображають звірів та сцени з літератури англійської мови.

Наклейки на підлогу найчастіше підходять для оформлення коридорів, відображення розмітки в класі та ігрових елементів. Вони ламіновані, не стираються.

Банери – мобільні куточки. Найчастіше стають елементом оформлення класу (поздоровлення із святами, мотивуючі написи та цитати). Банери виглядають як переносні стенди в кабінет англійської мови. Так вчитель може вивісити інформацію певної теми тижня. А потім згорнути і покласти в зону матеріалів до наступного року.

Шпалери – ідеальне втілення сучасної ідеї оформлення кабінету. Вони використовуються в якості вставок зображень відповідно до тематики.

 

Характеристики
Материал МДФ, ПВХ
Информационный карман нет

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!