МЕНЮ
Вибране Порівняння
Ці 20 супер ідеї оформлення класу та коридорів школи змусять вас подивитися на школу інакше
Поділіться статтею в соц. мережах:

Ці 20 супер ідеї оформлення класу та коридорів школи змусять вас подивитися на школу інакше

Ці ідеї оформлення коридорів школи змусять вас взяти пензлик

Кожна пуста стіна — це полотно, яке чекає на заповнення. Дистанційне навчання нагадало дітям та вчителям, що школа – це більше, ніж будівля. Школи дають дітям спільноту. Це місце, до якого вони належать, і де вони важливі. Тож нагадайте своїм учням та громаді в цілому, наскільки важлива ваша школа. Сучасне оформлення коридорів школи - це фантастичний спосіб зробити це! Потрібне натхнення? Тоді перегляньте цю підбірку, щоб знайти декілька неймовірних ідей. 


1. Здійсніть читацьку подорож

Хіба це не було б ідеально в холі біля шкільної бібліотеки? Наклейки на стіну або стенди для школи із вказівником до різних країн фантастики:

Ви не знаєти цих назв? саме час відвідати бібліотеку.


2. Що ти бачиш в дзеркалі?

Діти ще в процесі формування. Дуже багато внутрішніх сил приділяється самовизначенню. В цей час їм необхідні підтримка. Таке чарівне дзеркало: підніме настрій, підвищить самооцінку та віру у власні сили.

Такі наклейки для школи сподобаються не тільки дітям. Всім час від часу потрібно почути такі слова.


3. Шануйте великих діячів

Дизайн багато на що здатен. Він з легкістю перетворить звичайний портрет. Прагніть до величі, демонструйте малюкам приклади. Діти не можуть не надихнутися дізнатися більше про неймовірних людей коли портрети представлені в такому сучасному стилі. 

Дайте учням приклад для наслідування та мотивації. Яскравий дизайн однаково підійде для оформлення класу нуш та кабінетів старших класів.


4. Розкажіть про свої основні цінності

Ніхто не дізнається про ваші прагнення якщо не казати проце. Покажіть дітям та батькам основні шкільні цінності через сучасне оформлення коридорів школи. Можна використовувати яскраві наклейки для школи. Та більш гарний варіант використти трафарет під покраску, бо ці слова мають залишитись надовго.

Простий, змістовний дизайн і щодня запам’ятовується!

 

5. Будьте добрими

Останнім часом є дуже багато лозунгів про різноманітність. Підлітки дуже вразливі. Часто занадто сильно прислухаються до соціальних мереж та фільмів. Вони їх спонукають шукати свою індивідуальність. Це добре, якщо не забувати про головне. Ось чому стенди для школи мають наголосити на тому, що головнє бути доброю людиною.

 

Дуже просто і сміливо. Та головне, що правдиво. Доброта дійсно може змінити світ.


6. Правильно подавайте заклики

Останнім часом у навчальних закладах почали активно звертати увагу на булінг. Подібне і раніше було. Та звичайні стенди для школи з залякуванням бешкетників вже давно нікого не вражають, скоріш за все, просто наводять трохи суму. А от комікси саме  те, що потрібно! За статистикою вони є одним з найпопулярніших стилів серед дітей. Особливо оформлення класу нуш не обійдеться без них. Бо ставитись з повагою один до одного слід вчити змалечка.

 

Це меседж, на якому повинна наголошувати кожна школа. Таке повідомлення сприяє розвитку спільноти проти булінгу, тому воно ідеально підходить для будь-якого закладу.


7. Формула успіху

Ваше оформлення класу нуш може навчити дітей більшому! Успіх – це досягнення своєї мети, отже, щоб досягти його, важливо розуміти з чого він складається. Важливо формулювати цілі, планувати свої кроки та діяти. Звичайно, на це витрачається багато часу,  зусиль. Але таке життя набагато цікавіше і щасливіше, ніж пасивне слідкування за течією.  


Сучасні стенди для школи змінюються і це на краще! 


8. Підкори світ

Перд дітьми розгортається цілий світ можливостей. Учні мають знати, що все в їхніх руках. Дослідження передових компаній показали один цікавий результат. Майже у всіх є стіна з мапою світу. І це ще не все. представники успішних команд обирають в якості улюбленої кімнати саме ту де мапа. Якщо в них це працює, то і ваше оформлення класу нуш зможе впливати на діточок. 


9. "Воно мені не знадобиться.."

Підлітки не  одразу бачать вигоду тих чи інших знань. Більшість з них не цікавиться предметами лише через те, що не бачать явної користі. Звідки ж тоді взятися прагненню вчитися.  Хоча з радістю поглинають інформацію з інших джерел. Чому так? Бо це виходить цілеспямовано. Є мета і людина шукає засоби досягнення. В школі все зовсім інакше. Одразу дається багато знань які потім потрібно ще навчитись застосовувати. Тому так важливо наглядно показати взаємозв'язок між шкільними предметам та їх впливом на повсякденне життя. Тоді не знадобиться ніякої додаткової мотивації або примусових дій. 


Стенди для школи тепер не тільки несуть інформації, вони дійсно навчають!


10. Залиште свій слід

Учні додають свої відбитки пальців та лодоньок до шкільної стіни. Попросіть їх зробити свій внесок в сучасне оформлення коридорів школи. Ви здивуєтесь як це дасть їм таке почуття власності та гордості!

Це так круто! Кожен учень і вчитель залишають свій слід на шкільній стіні. Нам подобається як сучасне оформлення коридорів школи може залучати дітей.

 

Не вірите? Подивіться на реальний досвід вчителя Тетяни Кошміла.

 

11. Змініть своє мислення

Навіщо ми всі тут зібрались? Так, школа для навчання та розвитку. Багато шкіл прийняли філософію «Зростаючи навчаємось» . Хіба така ідея не ідеальна для оформлення класу нуш або коридорів школи? 

Цей заклик є чудовим нагадуванням про те, що мозок - біологічний комп'ютер, який також потребує прокачки.


12. Знайдіть магію в книзі  

Бібліотеки втратили популярність. Це зовсім не означає, що малюки перестали читати. Просто тепер різноманітна література доступна в онлайн просторі. Більш того! В останні роки спостерігається новий тренд на читання. Тільки в школі мало тихих затишних місць для зосередженого читання на переві. Його слід облаштувати. В кожному холі є затишний куточок. Поставте лавку, зробіть дизайн та перетворіть на куточок читача.

 

Нам подобається, як стенди для школи можуть перетворити порожні стіни на заклик до нового світу книги! І вони просто чарівні!

 

13. Розправте крила

Це сучасне оформлення коридорів школи фантастичне само по собі. Крім того, воно також залишає неймовірне фото!

 

Такі наклейки для школи сподобаються не тільки підліткам, а й вчителям. 


14. Ти там, де ти потрібен

Коли будні стають рутинними, все стає набридати. Іноді так і хочеться спитати себе: "Що я тут роблю? Міг би зараз...." Звичайні наклейки для школи дадуть відповідь на це питання та підбадьорять.

 

Кожна дитина хоче знати свою важливість. Вибирайте оформлення класу нуш з мотивацією.


15. Розкажіть їм, які вони особливі

Рано чи пізно перед труднощами опускаються руки. В цей момент бракує віри у власні сили. 


Вони повинні це почути, тому кажіть їм це щодня.

 

16. Не забувайте про сходи

Сходи теж працюють! Наклейки для школи давно пропонують варіанти на сходи у вигляді складу числа чи частин мови. Та ми вважаємо, що вони більш актуальні на уроках. Сучасне оформлення коридорів школи значно краще підходить для якоїсь загальної інформації. Наприклад, ввічливих слів.


17. Турбота у всьому

Кожен, хто працює в школі вже знає кожен дюйм простору. 18.  Транспортир на двері

Оформлення класу нуш вчить креативно. Відкриваючи дврі щодня, цифри запамятовуються самі по собі. Учні впізнаватимуть градус кута ще до того як почнуть вивчати тему.


 

19. Покажіть своїм вчителям трохи любові

Вчителі також потребують підбадьорення. Чому б не додати мотивуючі, красиві стенди для школи до кімнати для вчителів? Вигорання на роботі призводить до катастрофічних наслідків. Навіть найкращі педагоги іноді потребують допомоги. Піклуйтесь про них та залиште підказки.


20. Використовуйте фантазію

Гадеєте де наступна ідея? Це ваша ідея. Годі дивитись, час включати фантазію та придумати власне оформлення класу нуш!
назад в блог