МЕНЮ
Вибране Порівняння
Гра-навчання для НУШ на 20 днів до нового року
Поділіться статтею в соц. мережах:

Гра-навчання для НУШ на 20 днів до нового року

Гра-навчання на 20 днів як підготовка до нового року

Вміння грамотно писати: пишемо листа Святому Миколаю та перевіряймо його на помилки.


Розвиваймо творче мислення: малюємо картинку на тему: «Зимові чудеса», а потім обговорюємо на ранковому колі що ми можемо зробити для їх втілення, або до чого прагнемо.


Весела математика: вивчаючи дроби складаємо папір, а потім робимо фігурні надрізи. Розкладаючи складаємо у ялинку. 


Виховуємо повагу до старших: згадуємо своїх бабусь і дідусів та чим вони нам запам’яталися. Ліпимо, малюємо, декоруємо листівку, тощо. Головне, щоб подарунок своїми руками допоміг виразити подяку за турботу.


Розвиваємо дрібну моторику рук: купуємо безліч маленьких декоративних матеріалів, створюємо ялинкові іграшки своїми руками.


Розвиваємо літературний талант: складаємо історію на новий рік. Героями можуть бути хто завгодно, та обов’язкове  ділення на: зав’язку, кульмінацію, розв’язку.


Образне мислення: переглядаємо новорічні мультфільми чи згадуємо історії. Дружно обговорюємо як би самі  поступили в таких ситуаціях. Рішення та методи залежно від погляду зору кожного з персонажів.


Проектне мислення: виходимо на вулицю, ліпимо із снігу палац зимової королеви. В якості декору використайте природні матеріали та акварельні фарби, гірлянда.


Спадкуємо традиції: кожен питає в бабусь та дідусів я вони та іх батьки святкували Різдво. Чудово якщо обговорити це у рамках теми щоденні новини.


Пізнаємо світ: ділимося знаннями новорічних традицій в інших країнах. Разом прочитайте статтю та обговоріть.


Тренування пам’яті: вибираємо улюблений уривок із казки, твору, вірш.  Вивчаємо на пам’ять. Закінчивши декламувати розповідаємо чому саме це стало вашим вибором.


Праця над згуртованністю: пишемо імена всіх на листочках та кладемо в коробку. Кожен дістане звідти навмання 1 і’мя. Граємо в тайного санту. Робимо подарунки своїми руками тому, чиє і’мя випало.


Турбота про друзів менших: обговорюємо за кого піклуватися. Можна: подзвонити в зоопарк та дізнатися в який день діти можуть прийти як волонтери та погодувати чи причесати звірів, зробити годівницю та віднести до лісу.


Тренуємо увагу до дрібниць: подарунки своїми руками напевне вже зробили. Та приділіть певний час упаковці. Часом вона навіть важливіша. Продумайте презентацію та яскраву подачу з віршем чи розповіддю.


Дослідні роботи: заморозьте шматок чорної тканини. Коли піде сніг дайте сніжинкам на неї впасти. Рахуйте скільки кінчиків вони мають, узори мають. Обговоріть диво постійної форми, та різноманітності вигляду.


Весела фізика: вивчаємо води. Купуємо красиві формочки чи надувні кульки та розливаємо і заморожуємо в них воду. Заморозьте в них якісь предмети: шишки, блискітки, фарби. Льодові новорічні прикраси гарно виглядатимуть в дворі школи.


Прикладні роботи: разом із мамою печемо печиво та інші ласощі, що притаманні родинним традиціям. Буде, якщо на ранковому колі провести чаювання із ними та розмовами, ділення новим досвідом.


Весела хімія: зайдіть на урок хімії до старших класів. Нехай учні самі розкажуть малечі про «зиму в стакані»: додавання води до поліакрілату натрію.


Творчій проект: збираємо альбом майбутніх вражень на тему майбутнього. Для оформлення підійдуть малюнки, кольорові написи, наліпки, фотографії. В ньому пишемо свої мрії, те чого прагнемо досягнути в новому році, місця відвідати, все, що заманеться.


Підбиваємо підсумки: залишаємо годину та проводимо гаряче обговорення того, що трапилося за цей рік, як змінилося життя, найчастіше випливаючи емоції, чому навчилися, зроблені висновки.назад в блог