МЕНЮ
Вибране Порівняння
Круті ідеї оформлення школи
Поділіться статтею в соц. мережах:

Круті ідеї оформлення школи

Наклейки дуже сильно потіснили стенди для школи. Сучасне оформлення класу вже на 60% складається з наліпок. Чому? Все просто, плюси наліпок значно переважають на мінусами:

  • Наклейки на стіни дешево. Вчителі знають як важко «вибити» кошти від держави. Батьки теж не дуже радо хочуть вдаватися в потреби шкільного оснащення. Власна зарплатня не бездонна. Така бюджетна заміна дуже виручає.
  • Широкий спектр можливостей. Підходять наклейки на стіни як декор, в навчальні осередки, на підлогу, на двері й навіть на стелю!

Тільки все це не має значення якщо дизайн класу не несе користі. Що застосувати в якому місці підкажуть професійний дизайнер та шкільний психолог.
В першу чергу слід розділяти наклейки для початкової школи та старших класів.

Крейдові наліпки
Ми звикли бачити їх в рекламі стильної кухні чи вітальні. Не зайві такі наклейки на стіни для оформлення коридорів школи. Новини на стендах виглядають трохи консервативно. Зовсім інша річ отримати повідомлення від адміністрації школи крейдою. Таке точно не залишиться без уваги.
Дизайн класу теж виграє від наявності наклейки на стіні. В першу чергу вони виглядають стильно. В старших класах вже не вдасться повісити мультяшних героїв і тим самим привернути увагу. Крейдова поверхня дуже добре підкреслить смак та відчуття сучасних тенденцій викладача. Це підвищить довіру учнів та авторитет. В стильному класі й навчатися цікавіше.
Порада для предметних кабінетів.  Використовуйте наліпки силует яких нагадує якісь символічні для предмета речі. Наприклад, кабінет англійської мови гарно буде виглядати з крейдовим Біг-беном. Дизайн класу в кабінет математики влучно доповнять геометричні фігури. Універсальними є наклейки для школи у вигляді хмаринок чату.

Вінілові наклейки на стіни для школи тематичні та декоративні
Кожен вчитель ставить собі питання: «Як оформити клас так, щоб він був кімнатою для навчання, а не камерою знущань?» Тут багато, що можна зробити. Все обмежується лише уявою. Ось деякі цікавинки:
Будь-який клас виглядатиме  більш привабливо з теплим написом типу: «Я люблю ….»

Старайтесь підбирати тематичний декор. Наприклад, дуже гарно доповнять оформлення в кабінет математики наклейки на підлогу у вигляді транспортирів. Стеля в кабінет географії роза вітрів. Розташуйте наклейки на підлогу ламіновані (щоб не стирався малюнок) у вигляді невеличких острівців.
Наклейки для школи тематики «Прокачай свій мозок». Стильні та універсальні зображення підкреслять вагомість предмету.
Творчі науки створені для самовираження. Дозвольте дітям робити це прямо на стінах! Ламіновані наклейки для школи дозволяють писати маркером, а потім стирати. Там знайдуть своє місце: експромтні вірші, музика, малюнки, емоції від уроку.


Наклейки для школи допомагають 
Оформлення коридорів школи взагалі дуже широка тема. На ній можна на довго зупинитись.
В першу чергу на що слід звернути увагу – вказівники. Це ви звикли до своєї школи. Батьки та початківці легко заплутаються. Увага до деталей підвищить рівень довіри до школи та повагу до персоналу.

Наклейки на стіну – шлях до серця підлітків
Оформлення початкової школи значно легше. Учні старших класів більш перебірливі. Що може зацікавити підлітка? Правильно, тренди,  Створіть декілька фотозон прямо в коридорі. Яка вигода школі? Популярність. Фото обов’язково попадуть в соціальні сеті. Вчитися в модній сучасній школі – привіт для гордості кожного старшокласника.

Не просто так за статистикою саме мапа світу є найпопулярнішим дизайном серед високо мотивованих розвинених компаній. Саме цей образ надихає та формує цілі. Молоді мрійники тільки починають свій шлях. Попереду на них чекають пригоди та великі звершення. Наклейки на стіни можуть створити справжнє диво, коли кожного дня перед очами знаходиться спонукання до роздумів.
Крім того, учні уважно слідкують за тенденціями. В їх головах вже з’являються думки про свої можливості. Наклейки на стіни школи де намальовані професії майбутнього допоможуть зрозуміти, що тут час спливає не навмисне.


Коли не такбагато місця, мотиваційна наклейка на стіни – універсальний варіант. Яскраві наліпки впливають на настрій. Вони наче говорять: «Ми раді тебе бачити! Давай добре попрацюємо». Кожна школа має свої цінності зазвичай вони написані у візитному куточку. Використайте їх для оформлення стін школи. Такий підхід скаже дітям та батькам, що вони там не «для галочки», школа дійсно звертає увагу на деталі,  демонструє, свій світогляд відповідає заявленим тезам.

Патріотичне виховання
Останні роки підвищену популярність мають наклейки в українському стилі. Український куточок відрізняється від державної символіки. В ньому розташовуються народні символи: калина, тин, хата, соняшники, лелека, мальви, вінок. Патріотичне виховання без зайвих слів через навколишні предмети, зображення набагато дієвіше.


Наклейки на підлозі = здорові та спокійні діти
Вінілові наклейкина підлогу в ігрову зону для школи здатні замінити ранкову гімнастику. Малюкам сподобаються готові набори слідів, цифр та ігри, завдання. Ступаючи на них учні імітують тварин, виконують написане, вчаться рахувати й читати.
Хочете більш спокійних дітей під час перерви? Наклейки для школи допоможуть! Просто оформіть підлогу декількома іграми. Ви здивуєтесь як учні стоятимуть в черзі тренуючи витримку та терпіння.


Двері як вхід в чарівний світ знань
Двері  на 70% відсотків відповідають за настрій з яким діти заходять в кабінет класу. Старі сумні двері не обіцяють нічого цікавого. Так формується уявлення про предмет в нашій підсвідомості. І навпаки, яскраві наклейки на двері підкреслять враження від цікавого уроку.
Наклейки для оформлення кабінету класу старшої школи круто виглядають в креативних фразах. Наприклад, думай як протон – завжди позитивно. Підлітки дуже сильно реагують на заклики та мотиваційні фрази, бо так роблять улюблені інфлюенсери.


Наклейки для школи як джерело інформації
Навчальні осередки включають багато стендів з фурнітурою. Ці куточки вже не замінити. Проте легко купити наклейки на стіни замість куточків з друкованою інформацією. Більш того, в старшій школі з таких взагалі все оснащення можна зробити.

Звичайно, стенди для школи виграють внаслідок довговічності. Але чи потрібно, щоб ті стенди висіли 15-20 років? За такий час навчальні осередки встигають постаріти морально. Крім того, тренди на дизайн класу теж змінюються, бо відповідають популярним тематикам серед дітей.назад в блог