МЕНЮ
Вибране Порівняння
Оформлення класу своїми руками. Як це зробити бюджетно і якісно?
Поділіться статтею в соц. мережах:

Оформлення класу своїми руками. Як це зробити бюджетно і якісно?

Знову все змінюється. Нові тенденції збивають з пантелику. Часом від пропозицій купити стенд для школи починає крутитися голова. Але не все так однозначно. Сучасне оформлення класу дуже варіативно. Якщо розібратися у всіх аспектах, то це дуже легко і навіть дуже цікаво! Але, про все по черзі.


Оформлення класної кімнати значно відрізняється в початковій і старшій школі. Школа Нуш дотримується концепції поділу класу на учнівські осередки. Детально про них варто прочитати тут. У статті є опис їх розміщення, призначення і належного утримання.


А зараз поговоримо про універсальні варіанти, які допоможуть створити оформлення класу дешево. Впевнені, що написане тут не стане ні для кого відкриттям. Але, сподіваємося, що прочитання надихне на нові ідеї.


Отже, три основні секрети:


Частково можна створити оформлення своїми руками


Звичайно ж, це не може ставитися абсолютно до всіх стендів. Тим більше, що все добре в міру. Занадто велика кількість розписаних папірців на стінах може створити зворотний ефект. Відчуття бардака не зможе створити затишну атмосферу.


Оформлення класу яке не вимагає пластикових прозорих кишень швидко зробити самому.


  • Використовуйте шаблони з інтернету. Це дуже зручно, якщо у вас є ламінатор. Електронні варіанти не менш яскраві й зручні. Крім того, у цього способу є додатковий плюс. Його можна часто міняти, таким чином оновлювати клас.
  • Також легко замовити тільки друковані наклейки та самим вже зробити стенд своїми руками. Тільки ретельно відбирайте основу. Чи не будь-які пластик або фанера підходять для цього. Поверхня обов'язково повинна бути ідеально гладка і чиста. Інакше кожна непомітна оку щербинка перетвориться в пісок або бульбашки.Залучити до цього дітей. Не лякайтеся, ми не рекомендуємо повернутися до старих традицій малювання стендів за оцінки. Але, адже саме малюкам вчитися в цьому класі. Відчуваючи свою приналежність малюки будуть більше цінувати оформлення класу і менше його псувати.

Попросіть намалювати улюблених персонажів або супергероїв, а потім використовуйте саме їх як дидактичний матеріал з математики. Уже за тиждень діти вчаться рахувати. Відмінна ідея залишити на стінах свої долоньки.Фото дітей як прикраса. Тільки подивіться як ефектно вони складені у вигляді серця. Більш того, фотографії допоможуть не забувати про важливість кожного. До речі, рамки також можна зробити своїми руками на уроках творчості.

height: 475.946px;">

Один куточок замість шести


Думаєте це неможливо? Магнітна стрічка з оцинковками змінить вашу думку. На відміну від звичайних магнітних стендів, її поверхня має спеціальні місця кріплень. Ефект той же самий, а ціна нижча у багато разів.

Що вона може замінити:


  • Стенд стіна слів. Роздруковуйте листи зручного формату, чіпляйте за допомогою магнітів.
  • Куточок наш клас. Фото дітей прикрасять кабінет початкових класів сприяють соціалізації.
  • Стенд для виставки малюнків. Вельми зручне рішення зробити магніти з фото дітей. Так батьки будуть відразу бачити яке творчість кому належить.
  • Тематичний куточок. Є така інформація яку потрібно міняти просто залежно від актуальних подій. Це можуть бути цікавинки або факти до проведення уроків.
  • Стенд щоденні новини. Дату і погоду можна перенести в куточок природи. А ось дитини тижні, на тему тижні й місяці зручно примагнітити.
  • Інформаційний куточок для батьківських зборів. Просто розмістіть на ньому копії з основними тезами зустрічі які вони можуть забрати з собою. Це дуже зручно, адже ніхто в сум'ятті нічого не забуде.


З подібною роллю можуть впоратися і пробкові стенди, але вони менш естетичні, значно дорожчі.Реставрувати, а не викидати


З'явилася велика кількість нової барвистою модульних меблів. Немає нічого кращого повного оновлення. Тільки кожна вчителька знає, що будь-яке обладнання швидко зношується коли поруч діти.

Ось тут знадобляться наклейки. Найчастіше меблі має гладку поверхню. Отже, вони добре її покриють. Яскраві барвисті зображення вмить перетворять стару нудну шафу на привабливу.

Цей же спосіб заощаджує місце на стінах. Наприклад, розмістіть на дверцята склад числа і букви. Ще краще розташувати на шафах ввічливі слова, правила класу, рутини.Оформлення класу своїми руками: результат

 

Від уваги батьків не вислизне увагу до деталей і зручність створених стендів. Той факт, що зроблені стенди своїми руками наведе їх на думки про людину якому не все одно. Такий висновок безумовно підвищить рівень довіри між вами.

Коли в оформлення класу вкладена душа автоматично проявляється атмосфера затишку і спокою. Працювати в кабінеті де можна спокійно розміститися, розслабитися і займатися набагато приємніше.

Спільне оформлення класу зробить суспільство більш дружним, навчить працювати в команді.назад в блог