МЕНЮ
Вибране Порівняння
Шпалери для школи: як підібрати й на що звернути увагу
Поділіться статтею в соц. мережах:

Шпалери для школи: як підібрати й на що звернути увагу

Шпалери в кабінет класу чи коридор школи

Щоденно учні отримують тяжкий вантаж. Моральний і фізичний під час навчання. Нова особистість лише формується. Тому велику роль в освітньому процесі грає емоційний стан.
Помічали, що в деяких кабінетах школи куточок настрою постійно має позитивні показники, а в іншому навпаки. І це ще до початку уроку. Можливо, відповідь криється в кольоровій гамі приміщення. Подивіться як декоративні фото бої для школи впливають на обстановку в класі.

Вже давно не секрет, що психологічний настрій на 70% пов'язаний із кольорами навколишнього простору.

Символічність палітри

Червоний – має найбільший вплив: енергійність, лідерство, рішучість. Використовуйте в кабінетах з предметами, що потребують активності.
При занадто великій кількості може викликати агресивність.
Синій – один з найпопулярніших. Активує: зібранність, відповідальність, єдність.
Якщо перестаратися викличете: флегматичність, холодні емоції.
Жовтий – теплий відтінок сонечка. Викликає: оптимізм, життєрадісність, креативність. Перебір приведе до мінливості настрою та емоцій. Один з основних кольорів в палітрі вчителя. Якщо його повністю виключити, дитина втратить відчуття радості.
Помаранчевий – На стінах в класі придасть атмосферу здоров’я та жаги до життя.
Блакитний – поєднує переваги синього та додає: витримку, спокій.
Зелений – символізує Долучивши до класу отримаєте: витривалість, працьовитість, раціональність, стійкість до труднощів та розв'язання проблем.
Рожевий – викликає довіру та ніжність. Рожеві шпалери у класі допоможуть налагодити контакт з учнями.
Коричневий – самий консервативний. На стіні він обов’язково надасть прагматичності та зосередження на навчанні.
Білий – виступає елементом балансу. В оформленні класу придасть: відкритості новому.

Користуючись цими даними вчитель може поєднувати властивості кольорів як йому зручно. Сучасний широкоформатний друк надає широку палітру. Підібрати дизайн класу дуже легко.


Як комбінувати

В предметних кабінетах все просто. Обираєте найважливіші риси для, що профілює предмету і прикрашаєте. В початкових класах шпалери можуть бути розділені по 7 зо навчальних осередків. Так ви підкреслите кожен.

Лайфхак для початківців:

Для активації уяви у куточку творчості. Оберіть малюнок з чітким сюжетом та використайте червоний, фіолетовий, синій, зелений.
Не слід використовувати одразу всі кольори в оформленні класу. Краще вибрати 3-4 базових та моделювати за допомогою їх відтінків. 
Декоруйте зону відкриттів в жовтому та його відтінках. В учнів прокинеться жага досліджень та зацікавленість навколишнім світом.
Вчені кажуть, що сонячне світло покращує травлення. Оберіть для шкільної їдальні подібні фарби та сюжет картинки.
Пастельні мотиви допоможуть дитині розслабитися, а в поєднанні з зеленим швидко відновити сили. Підійдуть до зони тиші.


Чого можна добитися:

Покращення атмосфери в класі. Перед навчанням потрібен певний настрій. Його легше добитися коли обстановка привертає. Це значно економить час.
Поліпшення відносин між учнями і педагогом. Діти легше йдуть на контакт коли довіряють і поважають співрозмовника. Завоювати їх довіру значно легше у світлому кабінеті.
Показники успішності. Підбиваючи підсумки можна відзначити, що діти які отримують інформацію в комфорному кольоровому обладнанні приміщення мають значно вищі оцінки.


Чим шпалери кращі за наліпки

З приходом НУШ поширилася мода на декоративні наклейки. Але вони виявилися не достатньо практичними. Відмінно від них шпалери для школи мають сильні переваги:
Антибликовий ефект. Малюнок видно з будь-якого кута кімнати. Соняшні зайчики не заважатимуть дитині писати й читати.
Надійно тримаються. Якщо при замовленні наклейок вам пощастило натрапити на доброзичливого менеджера, ви неодмінно чули питання: «Яка поверхня стіни?». Річ у тім, що вони не всюди тримаються та згодом можуть відставати. Зі шпалерами такого не станеться. Фотообої для школи не чім не відрізняються від звичайних. Просто клеяться і все.

Пам’ятайте! Все залежить від вашої уяви. Ви можете вибрати з каталогу вже готові ідеї оформлення класу. Та краще, якщо про це поспілкуватися з дітьми на ранкові зустрічі, або провести опитування в щоденних новинах. Спитайте в яких мотивах зображень на стінах учням комфортніше працюватиметься.


назад в блог