МЕНЮ
Вибране Порівняння
Поділіться статтею в соц. мережах:

Чому сучасні мами все більше звертають увагу на професійний підхід в оформленні дитячої

Чому сучасні мами все більше звертають увагу на професійний підхід в оформленні дитячої

Очі розбігаються від красивих наклейок для дитячої? А чи питали ви себе які ще функції вони можуть нести крім краси?

Кожна мама хоче, що б її дитина була здоровою та розумною. Тому навіть в такій справі як оформлення слід звернутися до спеціалістів, що розробляють унікальні речі.

Чого ви можете досягти використавши правильні наклейки:

  • Розвивають фантазію. Красивий малюнок досить швидко стає звичним і перестає нести нову інформацію. Тому слід обрати наклейки з додатковими елементами абстракції. Вони чіпляють погляд та можуть створювати нові образи, хоч кожного дня. Пам’ятаєте як в дитинстві ви дивилися на килим поряд з краваткою або шпалери, а ваша уява малювала цілі сцени з незвичними персонажами із простих узорів? Той самий ефект допоможе з’явитися в новому сучасному оформленні. 
  • Тренувати розумові здібності. Декор легко може стати грою. Цього нас навчили спеціалісти країн де статистикою зазначено найвищій рівень кмітливості серед дошкільнят. Наприклад, ораторське мистецтво – ключ до успіху в соціалізації. Змішавши декор та логопедичні вправи можливо не просто уникнути деяких проблем, а значно досягти успіху в розвитку вашого маленького генія.
  • Навчають цінити власний простір. Особливо актуально для маленьких дітей. Спочатку для малюка він є центром, а світ крутиться навколо нього. Лише потім дитина починає розуміти, що все зовсім не так, є його власні речі, та інших. Теж саме стосується простору. Малюку треба усвідомити, що кожен член сім’ї потребує власного куточка. Це легше коли є власна кімната, а що робити коли дитина з батьками живуть в одній? Тоді відокремити власне місце допоможуть наклейки. Лише одна думка про те, що це створено спеціально для нього і більше нікого надасть відчуття захисту та спокою у відведеному куточку. Саме там «житимуть» речі малюка, а не всюди де було зручно.
  • Виховують особистість. Навіть зовсім маленька дитина вже має свою прихильність до певних речей та їх особисте тлумачення. Звичайно, ви можете самі вибрати оформлення, що пасує до стилю. А можете не зациклюватися на «інстаграмній ідеальності» та зробити перші кроки в розумінні своєї дитини як особистості. Покажіть, що її думка важлива, навіть якщо самі не згодні з правильністю змішуванням образу дарта вейдера з каретою принцеси та полуничним принтом. Малюк проникнеться довірою, навчиться робити гарний вибір та мати власну думку, якщо відчує вашу довіру та віру в його самостійність.
назад в блог