МЕНЮ
Вибране Порівняння
Школа - це весело! Гра - навчання + безкоштовний шаблон: цікавий метод
Поділіться статтею в соц. мережах:

Школа - це весело! Гра - навчання + безкоштовний шаблон: цікавий метод


Школа – може бути захоплюючою якщо вчитель постійно підтримуватиме інтерес.

Один з вчителів із Швеції розповів в своєму блозі про те як він заохочує дітей за допомогою любові до комп’ютерних ігор. Психологи кажуть, що інші школи теж починають переймати цей досвід,  рекомендують спробувати всім. Можливо, вам теж сподобається.

Метод універсальний для будь-якого віку. Та учні старшої школи обов’язково будуть в захваті, початкова школа отримує легший варіант.

Ачівка – сленгове слово, виникло від achievement – досягнення. Діти полюбляють грати в ігри. Одна з причин популярності комп’ютерних та мобільних ігор це . Просто перенесіть віртуальний світ в реальний.

Суть:  

  • Неочікувано для себе та оточуючих дитина отримує ачівку. Але не просто за гарну роботу. Необхідно виконати певні умови.
  • Діти не знатимуть, що можливо отримати, тому старатимуться працювати більше, старанніше. Але вже знатимуть які досягнення отримали їх однокласники. Ідеальна мотивація для збору колекції.
  • Досягнення не лише конструктивні. Не бажаних потрібно не багато. Наприклад , «Майстер хаосу» - отримайте три зауваження за тиждень. Так зникне негативний відтінок. Учень отримає змогу посміятися над собою та зробити висновок без зайвого цькування. Школа взагалі не повинна ділити учнів на поганих, хороших. Тому це гарний спосіб вказати на помилки.
  • Скоріш за все в соціальних сітях з’являться гумористичні фото вихованців з досягненнями. Такий підхід значно підніме ваш авторитет як сучасного «прикольного» вчителя.

Правила:

  • Дотримуйтесь жартівливого контексту в назвах. Вся фішка в веселощах. Школа - це весело!
  • Підготуйте набір заздалегідь. Іноді ви самі не зможете передбачити коли знадобляться заготовки. А якщо зробите це пізніше момент втратиться.
  • Просто візьміть шаблони нижче та впишіть назву досягнення та які були умови. Далі роздрукуйте.
  • Головне не видавати список раніше. Інакше буде не цікаво. Малюки повинні відчувати: кожен день школа - захоплююча гра, пригоди.

Скачати шаблони для заповнення ачівок для старшої та початкової школи:назад в блог