МЕНЮ
Вибране Порівняння
7 епічних ідей для закінчення навчального року
Поділіться статтею в соц. мережах:

7 епічних ідей для закінчення навчального року

Зовсім скоро закінчується навчальний рік. У всіх до цього різне ставлення. Хтось сумує, що потрібно буде розстатися з друзями. Інші радіють канікулам та мріють про відпочинок.

В будь-якому випадку в кінці перегонів ми любимо чути вітання. А коли діти чують останній дзвоник, це кульмінаційна подія. Справді, кінець кожного навчального року повинен бути захопливими. Кінець навчального року повинен бути часом перегляду, роздумів та святкування. Ось декілька ідей для того, щоб зробити це епічним.


  1. Рахуємо дні. В останній тиждень надуйте 5 повітряних кульок. Вони символізуватимуть дні до закінчення навчального року. Вкладіть в них замітки з цікавими завданнями на літо. Ранкові зустрічі супроводжуйте ритуалом пробивання кульки та отримуванням нового завдання на літо.
  2. Зберігаємо згадку. За тиждень до закінчення школи напишіть ім’я кожного учня вгорі на окремому аркуші . Кожен папірець пустіть  кружляти в клас, а діти писатимуть те, що вони хочуть сказати вчителю: компліменти, подяки, побажання. Вчитель покаже як цінує учнів якщо  надрукує їх та зберігатиме в альбомі чи прозорій підставці.
  3. Напишіть своїм учням листи. Просто наберіть на комп’ютері, а потім роздрукуйте і роздайте. В них діти прочитають не прості завдання на літо, а цікаві поради як зробити літо незабутнім. Ось невеличкий примірник для натхнення. Також, долучите декілька побажань.  Наступного року вони обов’язково розкажуть як це вплинуло на них.
  4. Зробіть презентацію. Наприклад на canva. Зберіть фотографії класу в різних ситуаціях під час навчання. Допишіть дотепні коментарі та мотиваційні слова. Це має справити велике враження на дітей.
  5. Складіть список 10 найкращих подій.  На початку останнього тижня діти складають свої топ-10 того, про що вони дізналися протягом навчального року. Нехай вони обмірковують найкращий досвід навчання під час свого перебування з вами. Потім влаштуйте невеличку розмову, щоб діти могли поділитися всіма своїми улюбленими моментами. Також, це допоможе вам отримати дані для аналізу своєї праці з цим класом.
  6. За рік діти стали старшими, багато чого дізнались та отримали новий досвід. Саме час поділитися ним з тими, хто тільки готується піти в перший клас. Намалюйте листівки у вигляді хмарок чату. Потім діти мають подумати про все, що з ними сталося та створити свої власні повідомлення для наступних першокласників. Домовтесь з вчителями, щоб наступного року 1-го вересня їх роздали малюкам.
  7. Капсула часу. Через час дітям буде приємно отримати бадьорливі посилання від самих себе. Візьміть велику пляшку, нехай діти розпишуть її та наповнять якимись сувенірами, малюнками, побажаннями. Закопайте у дворі школи та намалюйте карту місяця. Встановіть час через який відкопаєте скарб. 

Наш час важливий. Діти, яких ми навчаємо, для нас дорогоцінні. Вони повинні знати, що наш спільний час того вартий. Святкуйте навчання, святкуйте моменти, які ви мали, насолоджуйтесь часом, який залишився до кінця навчального року.


назад в блог