МЕНЮ
Вибране Порівняння
  • Стенд для початкової школи зарядний пристрій яблучко

Стенд для початкової школи зарядний пристрій яблучко

Артикул: ДП-21-154

  • 270.00 грн

+ -

Оформлення 1 класу своїми руками не просте завдання. Пропонуємо звернути увагу на наш зарядний пристрій в стилі соковитого яблучка

Що таке навчальні осередки знає вже давно кожен вчитель. В цю групу входять стенди для 1, 2, 3, 4 класу нуш. Окрім розважальних куточків є і наочність в якій розміщується інформація для занять.

Навіщо це потрібно

Не знаєте навіщо потрібен куточок Зарядний пристрій? Все просто. Після того як дитина відвідала куточок настрою, може підзарядитися посмішкою та гарним настроєм. А потім легко змінити сумний на веселий настрій.

Навчальні осередки є потрібними та бажаними. Зарядний пристрій входить до першої категорії. Стенд повністю відповідає концепції нуш. Учень не просто дізнається про назву своїх емоцій. Він вчиться впливати на нього. Потім ці знання мажна буде застосовувати в повсякденному житті, та відмічати володіння компетеністю.

Процедура виробництва

Ввічливі менеджери нададуть консультацію та підкажуть Як втілити нові ідеї. Сміливо питайте та дізнавайтесь про нові тренди оформлення класу. Потім потрібно буде затвердити макет, де стенди в кабінет початкової школи змінюватимуться за вашими корегуваннями. В роботі унаочнення 7-10 робочих днів.

Чим ще доповнити оснащення сучасного кабінету:

Наклейки – нуш дозволяє все оточення та навчальні осередки перетворити на навчальну гру:

  • На двері часто йдуть наклейки правила класу та мотивуючі заклики.
  • На шафи та стіни клеють наліпки у вигляді букв та цифр. Іноді це зображення декоративні відображення зони навчальних осередків.  Навчальні осередки можуть бути влучно доповнені ними. Наприклад, метелики літають навколо, в центрі стенди для початкової школи.
  • Наклейки на підлогу найчастіше підходять для оформлення коридорів, відображення розмітки в класі та осередка ігрова зона. Вони ламіновані і не стираються.

Банери – мобільний куточок. Найчастіше стають елементом класу нуш (поздоровлення із святами, мотивуючі написи та цитати). Як наочність банери виконують роль переносних осередків нуш. Так педагог може вивісити інформацію певної теми тижня. А потім згорнути і покласти в зону матеріалів до наступного року.

Шпалери – ідеальне втілення сучасної ідеї оформлення кабінету. Використовуються в якості вставок зображень відповідно до тематики. Стенди для початкової школи нуш можуть перекликатися дизайном.

Характеристики
Размер 450х520мм
Материал МДФ, ПВХ
Тип крепления На саморізи до стіни

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!

Рекомендовані товари