МЕНЮ
Вибране Порівняння
  • Стенд для школи правила поведінки в спортивному залі

Куточок безпеки - Стенд для школи правила поведінки в спортивному залі

Артикул: ПНВ-19-35-1

  • 740.24 грн

+ -

Куточок безпеки

Стенди для школи мають бути не тільки в кабінетах класів. Оформлення спортивного залу в школі - не проста річ. Ці стенди для шкіл мають не просто прикрашати, або нести інформацію. Вони мають надихати та мотивувати!

Часто спортивні заняття відносять на другий план, приділяючи більше уваги шкільним кабінетам. Спорт дуже важливий для школярів. Переоцінити його корисність дуже важко. Учні багато часу сидять на уроках та мало рухаються. Фізичне розвантаження просто необхіде для здорового росту малюків. Крім того фізичні заняття допомагають правильно розвиватись тілу. 

Чому слід купити стенди для шкіл від виробника:

  • Красиве оформлення спортивного залу в школі виготовляється для дітей. Всі стенди для школи мають бути безпечними. Тому кожен матеріал при виробництві ма сертифікат якості. 
  • Високий рівень якості контролюється на власному виробництві. Адже ми піклуємось про наших клієнтів і хочемо, щоб ці стенди для школи приносила вам користь багато років. І нам це з успіхом вдається вже впродовж десяти років. Прочитайте відгуки наших покупців на сайті і переконайтесь в цьому самі.
  • В кожній школі своє плаування та розміри стін. Тому ви маєте особливу можливість змінити стенди для шкіл які пердставлені в магзині. Розміри, назви, кишені, написи, кольори, дизайн. Все це підлаштовуться під вас.
  • За допомогою наших дизайнерів ви можете створити унікальне оформлення школи. Розкажіть менеджеру про свої побажання. Створимо новий макет та надішлемо на перевірку. Ви здивуєтесь як гарно виглядатимуть стенди для школи.

Купити стенди для школи можна за готівку та безготівковим способом. Можемо заключити договір та надати всі потрібні документи для казначейства.

Окрім видимих переваг спорту, є ще й другорядні. Так в спортивній залі:

  • Загартовується характер.
  • Учні вчаться здорової конкуренції.
  • Тренується терпіння.

Все це має передати сучасне оформлення спортивного залу в школі.

Характеристики
Размер 1000х670мм
Материал МДФ, ПВХ

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!