МЕНЮ
Вибране Порівняння
  • Стенд мій настрій для початкової школи нуш з олівцем

Стенд мій настрій для початкової школи нуш з олівцем

Артикул: ПНВ-20-191-10

  • 965.70 грн

+ -

Стенди для початкової школи

Наочність змінилася. Тепер оснащення виглядає як навчальні осередки. Сам клас ділиться на зони 7-8. В кожній з них чіпляється табличка вказівник. Під ними вивішуються стенди.

Навіщо потрібен стенд мій настрій в класі

Концепція нової школи пропонує створення friendly-середовище. Саме для його підтримки так важливі куточки настрою. Так вчитель знає який настрій у дитини впродовж дня. Можна винести обговорення на ранкові зустрічі.

Втілюйте нові ідеї оформлення нуш:

Стенд мій настрій нуш виділяється унікальним дизайном. На стіну чіпляється за допомогою саморізів. Вихователь просто підвішує його де завгодно. Найчастіше це осередки зони ігор та соціальної. Головне розташувати на рівні дітей. Так стенд стане інтерактивним і кожен учень зможе міняти відображення настрою хоч через кожен урок. Куточок має люверси. Через них продіваються стрічки потрібних кольорів. На них чіпляються іменні прищепки.

Вони додаються в комплекті (кількість змінюється відповідно до  дітей в класі). На прищепках пишуться імена дітей маркером для сухостираючої дошки. За потребою все стирається та пишеться заново.

Чим ще доповнити оснащення сучасного кабінету:

Наклейки – оформлення нуш дозволяє все оточення перетворити на начавчальну гру:

  • На двері часто йдуть наклейки правила класу та мотивуючі заклики.
  • На шафи та стіни клеють наліпки у вигляді букв та цифр. Іноді це зображення декоративні зображення як відображення зони навчальних осередків.  Куточок мій настрій може бути влучно доповнений ними. Наприклад, метелики навколо коняшників.
  • Наклейки на підлогу найчастіше підходять для оформлення коридорів, відображення розмітки в класі та осередка ігрова зона. Вони ламіновані і не стираються.

Банери – мобільний куточок. Найчастіше стають елементом оформлення класу (поздоровлення із святами, мотивуючі написи та цитати). Як наочність банери виконують роль переносних осередків нуш. Так педагог може вивісити інформацію з певної теми тижня. А потім згорнути і покласти в зону матеріалів до наступного року.

Шпалери – ідеальне втілення сучасної ідеї оформлення кабінету. Вони використовуються в якості вставок з зображеннями відповідно до тематики. Куточок може перекликатися дизайном.

Характеристики
Размер 700х800мм
Материал МДФ, ПВХ

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!

Рекомендовані товари