МЕНЮ
Вибране Порівняння
  • Стенди для нуш мій настрій з кишенями для фото

Стенди для нуш мій настрій з кишенями для фото

Артикул: НКН-1-1

  • 729.15 грн

+ -

Стенд для початкової школи

Наочність змінилася. Тепер оснащення виглядає як навчальні осередки. Сам клас ділиться на зони 7-8. В кожній з них чіпляється табличка вказівник. Під ними вивішуються стенди.

Навіщо потрібен стенд мій настрій в класі

Концепція нової школи пропонує створення friendly-середовище. Саме для його підтримки так важливі куточки настрою. Так вчитель знає який настрій у дитини впродовж дня. Можна винести обговорення на ранкові зустрічі.

Втілюйте нові ідеї оформлення нуш:

Стенд мій настрій нуш виділяється унікальним дизайном. На стіну чіпляється за допомогою саморізів. Вихователь просто підвішує його де завгодно. Найчастіше це осередки зони ігор та соціальної. Головне розташувати на рівні дітей. Так стенд стане інтерактивним і кожен учень зможе міняти відображення настрою хоч через кожен урок.

Прозорі кишеньки призначені для фото дітей. Тому куточок настрою підійде і для дитячого садка.

Чим ще доповнити оснащення сучасного кабінету:

Наклейки – оформлення нуш дозволяє все оточення перетворити на начавчальну гру:

  • На двері часто йдуть наклейки правила класу та мотивуючі заклики.
  • На шафи та стіни клеють наліпки у вигляді букв та цифр. Іноді це зображення декоративні зображення як відображення зони навчальних осередків.  Куточок мій настрій може бути влучно доповнений ними. Наприклад, метелики навколо соняшників.
  • Наклейки на підлогу найчастіше підходять для оформлення коридорів, відображення розмітки в класі та осередка ігрова зона. Вони ламіновані і не стираються.

Банери – мобільний куточок. Найчастіше стають елементом класу (поздоровлення із святами, мотивуючі написи та цитати). Як наочність банери виконують роль переносних осередків нуш. Так педагог може вивісити інформацію з певної теми тижня. А потім згорнути і покласти в зону матеріалів до наступного року.

Шпалери – ідеальне втілення сучасної ідеї нуш. Вони використовуються в якості вставок з зображеннями відповідно до тематики. Стенд може перекликатися дизайном.

Характеристики
Размер 600 х 600 мм
Материал МДФ, ПВХ
Тип крепления На саморiзи до стiни

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!