МЕНЮ
Вибране Порівняння
  • Супер оформлення класу нуш своїми руками

Супер оформлення класу нуш фото в описі!

Артикул: ИМ-20-485К

  • 4 513.40 грн

+ -

Сучасне оформлення класу нуш представляє собою продуманий комплект в якому стенди для школи підібрані як навчальні осередки в одному стилі. На фото дизайн класу лише як приклад вдалого оснащення. Для вас ми можемо створити стенди для школи в будь-якому тематичному дизайні, формах та кольорах. Не бійтесь проявити свою фанатазію. Ми теж хочемо створювати особливі та зручні навчальні осередки для маленьких учнів.


В мінімальний комплект сучасне оформлення класу нуш входять:

Стенд щоденні новини

Він допомагає вчителю та дітям знаходити спільні теми та відчувати єдність. Зранку учні приходять на уроки стають на ранкове коло. Ось тут і знадобиться стенд щоденні новини, ще його назівають ранкові зустрічі. Там знаходиться інформація про дату, день тижня, тему дня, дитину дня та загальну інформацію.

Стенд мій настрій

Вчитель має знати настрій своїх вихованців. Саме через нього можна розуміти чи працюють підібрані прийоми надання інформації, що краще засвоюється та як впливати на це. Перед вами незвичний стенд мій настрій. Він з прищепками. На кожній з них дитина пише маркером своє ім'я. Потім його легко стерти за потреби. На куточок чіпляються стрічки, на них діти залишають прищепки під потрібною позначкою. В продовж дня емоції можуть змінюватись. Вихователь зможе аналізувати.

Правила класу

Кабінет початкової школи має служити довго. Комфортне перебування встановлюється під час дотримування правил класу. Придумали їх для того, щоб ніхто не заважав одне одному на уроках. Всі поради досить стандартні: не бігати, приходити вчасно, бути доброзичливим, берегти шкільне оформлення класу нуш та інше. За бажанням в перелік можна додати особливі правила, що зроблять навчальні осередки унакальними для вашого кабінета.

Коло вибору

Малюки ще тільки починають опановувати соціальні взаємини. Тому оформлення класу нуш виконує роль помічника. Коли трапляється якесь непорозуміння, просто треба подивитись на коло вибору. Підказки як бути включають: обговорення, веселощі, примирення, домовлення, переключитись, пограти в камінь, ножиці папір, попросити вибачення, зупинитись. Згодом всі навчаться підбирати потрібний варіант під кожну ситуацію.


Магнітна стрічка 

Це особливі універсальні стенди для школи які не мають назви. Тому куточки використовуються для різного в потрібний момент. Наприклад стенд стіна слів. Друкуйте слова та міняйте кожного тижня. 
Примітка: можна доповнити оформлення класу нуш своїми руками. На фото видно, що вчитель доповнила стандартний макет цікавими совами. Подумайте чим би ви хотіли різноманітнити свій.
Також це дуже красивий стенд для малюнків. Просто замість роздруковок прикладіть дитячі поробки. Це виглядає стильно та яскраво. Якщо у вас велика стіна, то можна зробити цілу вереницю такого оснащення. 


Таблиця множення

Особливо виділяються в дизайні класу стенди для школи таблиця множення олівці. Вони яскраві та дуже популярні. Все діло в дизайні. Циліндрична форма добре обрамляє стовпчики. Зручно підглядати під час занять, швидко знаходити потрібний примірник.

Мабуть, ви вже звернули увагу, що на фото оформлення класу є навчальні осередки з математики. Ці стенди для школи ви можете подивитись ТУТ. Вони пасують до ього оформлення класу нуш.


Також пропонуємо звернути увагу на оформлення дверей класу нуш. Кольорові наклейки на двері та підлогу доповнять сучасне оформлення коридорів школи. Разом оснащення створить цікаву атмосферу яка приведе учнів в захват. Таким чином вони з радістю бігтимуть на уроки очікуючи нових знань.


Красиве оформлення класу нуш хвалимо не тільки ми. Ось відгук)Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!

Рекомендовані товари