МЕНЮ
Вибране Порівняння
  • Таблички шрифтом Брайля сходи

Таблички шрифтом Брайля сходи

Артикул: ДП-21-675

  • 400.00 грн

+ -

Без цих знаків заклад не може бути адаптований для людей з інвалідністю. Перед вами Таблички шрифтом Брайля сходи. Залежно від розташування у приміщенні, оберіть потрібний напрямок. Крім того, важливо вибрати правильну вказівку: вниз чи вгору.

Шрифт Брайля - тактильний шрифт, призначений для письма і читання незрячими або тим, хто погано бачить. Тому в багатьох закладах написи на табличках пишуться українською мовою, а нижче дубльовані шрифтом Брайля.

Таблички на двері створені таким чином, що кожна крапка випукла та з точно вивіреним розташуванням.

Матеріал композит.  Пластик в середині дає легкий. Металева поверхня зовні забеспечує стійкість та довговічність. Табличка на двері стійка до вологості. 


Тактильні таблички і знаки служать для того, що б сліпі або з поганим зором люди могли, орієнтуватися без сторонньої допомоги.

В першу чергу таблички для сліпих - шлях до створення комфортних умов для всіх. Завдяки тактильним вивісок інваліди отримують можливість діяти повністю самостійно.

Де знадобляться такі тактильні таблички:

  • Інклюзивна освіта. Тактильні таблички це рішення, яке дозволяє кожній дитині брати участь в академічній і суспільного життя з рівними правами.
  • Державні установи. Будь-яке розвинене суспільство дбає про людей з обмеженими можливостями. Актуальна тема стосується кожного закладу в нашій країні.
  • Соціально відповідальні компанії. В даний момент концепція соціальної позиції більшості молодих людей свідчить про толерантність. Вони вважають за краще робити вибір на користь компаній з яскраво вираженою позицією.


Інвалідність - обставина, яка впливає на зміну способу життя. Обмеження для НЕ зрячих членів суспільства викликаються не самої інвалідністю, а відсутністю умов для їх комфортного життя. Саме тому таблички шрифтом Брайля так потрібні і можуть багато дати сліпим людям і тим, хто їх оточує.

Тактильна табличка виготовляється під замовлення. Тому ви самі можете вирішити будь вона буде розміру. Перед відправкою в роботу. Вам надішлють на перевірку таблички шрифтом Брайля в макеті.

Таблички на двері в закладах часто містять напис і дубльований переклад для тактильного читання. Зверніть увагу на інші приклади на нашому сайті.


Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!