МЕНЮ
Вибране Порівняння
  • У нас все можна - стенд для 1 класу

У нас все можна - стенд для 1 класу

Артикул: ПНВ-20-191-9

  • 533.52 грн

+ -

Стенди для школи

Стенди для нуш змінюються. Ідеї оформлення класу передбачають врахування концепції рекомендованої МОН.

Лідери класу нуш – діти, що стали найкращими в якійсь галузі. Це є своєрідний еквівалент стенду куточок щоденні новини де чіпляється карманчик дитина дня. На ранкових зустрічах діти налаштовуються на певний настрій та цілі. Зазвичай на вибір впливає ім’я дитини, що значиться приміром.

Власні досягнення спонукають до підтримання звання лідера класу нуш. Здобутки інших надихають на розвиток та старанність.

Найчастіше вони виконані в стилі куточок настрою. Шапка з якої звисають правила в картинках. В кінці дня чіпляються прищепки з ім’ям дитини. Найкращій задає планку для всіх.

Процедура виробництва

Ввічливі менеджери нададуть консультацію та підкажуть Як втілити нові ідеї. Сміливо питайте та дізнавайтесь про нові тренди оформлення класу. Потім потрібно буде затвердити макет, де стенди в кабінет англійської мови змінюватимуться за вашими корегуваннями. В роботі унаочнення 7-10 робочих днів.

Чим ще доповнити оснащення сучасного кабінету:

Наклейки – нуш дозволяє все оточення та навчальні осередки перетворити на навчальну гру:

  • На двері часто йдуть наклейки правила класу та мотивуючі заклики.
  • На шафи та стіни клеють наліпки у вигляді букв та цифр. Іноді це зображення декоративні відображення зони навчальних осередків.  Навчальні осередки можуть бути влучно доповнені ними. Наприклад, метелики літають навколо поляни де написані правила класу.
  • Наклейки на підлогу найчастіше підходять для оформлення коридорів, відображення розмітки в класі та осередка ігрова зона. Вони ламіновані і не стираються.

Банери – мобільний куточок. Найчастіше стають елементом класу (поздоровлення із святами, мотивуючі написи та цитати). Як наочність банери виконують роль переносних осередків нуш. Так педагог може вивісити інформацію певної теми тижня. А потім згорнути і покласти в зону матеріалів до наступного року.

Шпалери – ідеальне втілення сучасної ідеї оформлення кабінету. Використовуються в якості вставок зображень відповідно до тематики. Куточок може перекликатися дизайном.

Характеристики
Размер 700х500мм
Материал МДФ, ПВХ

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!

Рекомендовані товари