МЕНЮ
Вибране Порівняння

Вінілові наліпки на стіну в кабінет англійської мови

Артикул: БК-21-30

  • 220.40 грн

+ -

Супер стилні наклейки на стіни підійдуть для старших класів, курсів та початкової школи. Красивий дизайн класу неодмінно сподобається всім. Наклейка представляє собою популярні символи британії. Це дуже влучно підкреслюєтематику предмету. Саме в такій атмосфері учням легше настроїтись на урок та поглинання знань. Всі символи складені в форму серця. Оформлення кабінету англійської мови таким чином наче підкреслює, що ви любите свій предмет. Отже й діти теж проявлять більше теплих емоцій.

Чим ще можна доповнити оснащення сучасного кабінету:

Наклейки – оформлення кабінету англійської дозволяє все оточення перетворити на навчальну гру:

  • На двері часто йдуть наклейки: правила граматики, не правильні дієслова та мотивуючі заклики.
  • На шафи та стіни клеять наліпки у вигляді букв та цифр. Іноді це зображення декоративні зображення, що відображають звірів та сцени з літератури англійської мови.
  • Наклейки на підлогу найчастіше підходять для оформлення коридорів, відображення розмітки в класі та ігрових елементів. Вони ламіновані, не стираються.

Банери – мобільні куточки. Найчастіше стають елементом оформлення класу (поздоровлення із святами, мотивуючі написи та цитати). Банери виглядають як переносні стенди в кабінет англійської мови. Так вчитель може вивісити інформацію певної теми тижня. А потім згорнути і покласти в зону матеріалів до наступного року.

Шпалери – ідеальне втілення сучасної ідеї оформлення кабінету. Вони використовуються в якості вставок зображень відповідно до тематики.


Характеристики
Размер 600х530мм
Материал самоклеюча плівка

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!