МЕНЮ
Вибране Порівняння

Про компанію

Все частіше і частіше ми в бажаннях економії часу і сил звертаємося до інтернет шопінгу і набираємо в рядку пошуку заповітне «купити інтернет магазин». Ваші інформаційні посібники застаріли або ж ви томітесь в очікуванні перевірочної комісії? Ви на вірному шляху. Дозвольте представитися: Інтернет-магазин "Галерея стендів" - офіційний партнером ПК "Адвеста Макс", яка спеціалізується в напрямку зовнішньої і внутрішньої рекламою, комплексному оформленні навчальних закладів. 

Ми розробляємо і виробляємо:

стенди для школи, стенди для дитячого садка, інформаційні стенди. Становить великий вибір стендів для оформлення дитячої групи та початкової школи НУШ, ВНЗ. Профспілкові та медичні куточки: Готуємося до ЗНО та ДПА, сертифікація вчителів, розкладу занять, патріотичні, державна символіка, кабінетні таблички, фасадні вивіски.

Як тільки ви зайшли в інтернет і набрали в рядку «купити інформаційні стенди», «виготовлення стендів» або «стенди під замовлення», пошукач видав вам безліч сторінок з безликим списком магазинів.

Так чому ж саме ми і вам варто затриматися саме на нашій сторінці?

Низька ціна - висока якість: Галерея стендів може запропонувати стенд ціна якого нижче ніж у інших. Крім того ми завжди готові піти на поступки постійним клієнтам, а знижки і акції, сезонні розпродажі інтернет-магазину приємно вас здивують. З урахуванням специфіки товарів, все виготовлення тільки з міцних, якісних, а головне екологічно чистих матеріалів. Особливості обслуговування:
Нікого вже не здивуєш ввічливим і послужливим обслуговуванням. Це норма, яка просто стала невід'ємною частиною. Особливість нашого інтернет-магазину це професійна команда дизайнерів. В першу чергу всі представлені на сайті зразки розробляються разом з фахівцями у відповідності з усіма освітніми та виробничими нормами. 
Крім цього будь це: декор або оформлення дитячої, класного кабінету, предметного кабінету, дитячих фотосесій, ігрових кімнат, свят, ранків, офісів, організацій, виробництв. Дизайнери завжди підкажуть і допоможуть визначитися зі своїм особистим стилем для того, що б вони були оригінальними, індивідуальними, гармоніювали з місцем, де будуть вивішені і стали предметом гордості.

Ви купуєте якість!

Обладнання від виробника має:

  • сертифікати якості
  • патенти на унікальні розробки
  • рекомендації від експертів з виховання дітей
  • входить в орієнтовний перелік засобів навчання в початковій школі зі списку Наказа МОН №137 від13.02.2018р.
  • має тх зі списку Наказа МОН №704від 22.06.2016 р. про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для кабінетів природничо-математичних предметів загальноосвітніх навчальних закладів. 

Простота замовлення:

 Завжди можна швидко оформити замовлення, на сайті натиснувши кнопку «купити» і просто почекати дзвінка менеджера, або ж вам досить підняти трубку і сказати: «хочу замовити стенд для школи (дитсадка, виробництва, музею та ін.)»

інструкція ➥ тут

Доставка

Але що щодо розташування. Ви вбивали в пошук: «купити стенди Харків, Київ, Львів, Запоріжжя (або будь-який інший місто)», або просто «безкоштовна доставка по Україні» до складу обраного вами перевізника? це не має значення. Ми можемо запропонувати швидку доставку в будь-який куточок країни.