МЕНЮ
Вибране Порівняння

Новорічні прикраси, декорації, подарунки для школи нуш та дитячого садка. Тут ви знайдете все для оформлення дитячого свята. Аніматорам в нагоду стане оформлення фотозони.

Новий рік та різдво – свята, що мають культове значення. Дуже радко можна зустріти людину, що є байдужою до них. Святковий настрій супроводжує всюди. Тому приміщення декоруються, а новорічні прикраси вражають своєю красою.

Як оформити новорічне свято. Красивий новорічний декор може включати в себе багато чого:

Новорічні наклейки на стіни

Красивий інтер’єр – запорука різдвяного настрою. Красиві вінілові наклейки на стіни для оформлення дитячої кімнати, класу школи та дитячого садка  - ідеальний варіант для тих, хто прагне оформити новорічне свято дешево та стильно.

Вінілові новорічні наклейки не рвуться, тому наклеїти їх дуже просто. Ви можете залучити дитину до цього.

Крім стін часто декорують двері та холодильник. Новорічні вінілові наклейки виготовляються будь-якого розміру. Просто вкажіть, що хочете змінити.

Фотозона

Жодне свято не обходиться без новорічної фотосесії. Та фотоальбоми вже заповнені світлинами біля ялинок. Організуйте сучасну фотозону разом з красивими декораціями. Вони складаються з різних елементів:

Фон. Він виступає у вигляді плакату чи банера.

Декорації. Великі і малі призначені для створення невеличкої сценки.

Завітайте в блог та прочтіть 10 правил новорічної фотосесії.

Новорічні гірлянди

Бувають різних видів:

Паперові. Найчастіше створюються власними руками. Елементи надягаються на нитку. Потім розтяжка висить на стіні, ялинці, вікнах.

Пластикові. Гарний варіант для оформлення свята в школі, дитячому садку та вдома. Вам нічого не потрібно робити Слід просто купити новорічні гірлянди та причепити на стелю. Виглядає дуже стильно та різдвяно. Потім прикраси можна скласти до шафи та використати в новому році знову. Декор кольоровий, тому підходить для новорічної вистави та домашнього спектакля.

Заготовки з мдф на лазері. Ці новорічні прикраси втілюють в собі стиль та творчу діяльність. Вибираєте заготовки. Вони вже готові до використання, але багато хото доповнює їх оформленням своїми руками створюючи власний неповторний дизайн. Так новорічна гірлянда може бути, фарбована, з пір’ям, блискавками, гліттерами. Розвісити теж легко. Як оформлення класу на новий рік гарно дивитимуться на шпалерах, оформлення дитячої кімнати будь-де,  оформлення групи дитячого садка добре зробити так, щоб діти не змогли дістати іграшки.

Наклейки та декор на вікна

Новорічний декор піднімає настрій не тільки тим, хто є приміщенні, але й людям на вулиці. Наклейки на вікна та різні написи – ваш спосіб привітати їх.

Оберіть будь-який малюнок та наклейте на вікна. Зазвичай це зимові пейзажі, сніжинки, новорічні прикраси з бантиками.

Також їх можна використовувати як трафарети. Просто побризкайте зверху з балончика, що імітує штучний сніг, а потім зніміть наклейки.

Ті ж самі прикраси мають пластиковий варіант. Це досить зручно. Використання стає многоразовим.