МЕНЮ
Вибране Порівняння
Показано з 1 по 15 із 38 (всього 3 сторінок)

Стенди для малюнків в днз та нуш мають однаковий напрямок. Учні ще маленькі, тож оточення не повинно сильно розрізнятися. Малюкам подобається коли на них звертають увагу. Саме через творчість можливо це показати кращім способом.

Самовираження на уроках малювання допомагає вчителю краще розуміти своїх підопічних. Якщо картинки вивісити, то і батьки зможуть їх оцінити. Діти почнуть порівнювати результати, прагнути до нових успіхів, проводити аналітику.

Стенд для виставки дитячих малюнків буває трьох видів:

Магнітні куточки. Виглядає як красивий напис. Він сповіщає про важливість оформлення. Далі по всій стіні розвішуються маленькі випіловки. То можуть бути квіточки, звірята, комашки. Саме вони тримають творчість. Вивішують їх в хаотичному порядку на різній відстані. Головне, щоб помістились аркуші потрібного формату.

Стенди для малюнків виконуються в стилі класу, часто поєднують з поличками.

На прищепках. Той самий принцип, що і вище, але замість магнітів спеціальні тримачі. Вони не менш надійні. Найчастіше використовуються для початкової школи 1 клас. Бо маленькі ще не вміють слідкувати за речами. Магніт можна загубити, а прищепка постійно на місці.

Натяжні. Самий гарний варіант для оформлення коридорів школи. Сучасна виставка дитячих малюнків виглядатиме стильно. Між двома панелями натягуються нитки. За них чіпляються дитячі малюнки. Оформлення стендів підбирається під інші куточки.

Часто стенд наші малюнки поєднують з поличками для поробок з пластеліну. Так куточок перетворюється на стенд для дитячих робіт.

Стенди для малюнків правильно вибирати коли вже сформовано ідеї оформлення класу. Бо навчальні осередки повинні перекликатися між собою. Просто відкрийте наш каталог та роздивіться кожний дизайн.  Не потрібно дивитися на концепію, бо все легко змінюється під ваші потреби.