Кошик
131 відгук
Контакти
Галерея стендів: стенди для школи, нуш та дитячого садочка
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380937641678
+380681937037
Менеджер
УкраїнаХарківська областьХарківвул. Велика Панасівська, завод "Промз`вязок", 168
Stand-gallery
+38(093)-764-16-78

Нова українська школа початкових класів

у вигляді галереїу вигляді списку
1 2 ... 19

Стенди для нуш

Всього повинно бути 7 зон у класі нуш. Відпочинку, новин, матеріалів, вчителя, відкриттів. Більш детально ви можете дізнатися із цієї ➥ статті.

Не лякайтесь нового. Творіть. Класна кімната для 1 класу нуш не повинна мати вигляд "з обкладинки". Головне відчуття любові. Картинки спонукають дітей дізнаватися про нове. А креативна вчителька може перетворити на цікаву гру навіть нудну математику.

Концепція нового освітнього простору націлена не лише на комфорт дітей. Вчитель теж може використовувати власні розробки. Саме вони стануть провідником між вчителем та учнями.

Стенди для нуш своїми руками

Ми вже писали тут про те, що не все так однозначно. Іноді довіритися професіоналам легше та більш дешево. Не всі гарно малюють. Естетика приваблює погляд. А для початківця це найважливіше. Різниця між цінами є, та не на стільки, щоб можна було сказати дешеві стенди.

Ви хочете купити стенди для початкових класів дешево? Приєднуйтесь до акції: Сумісні розробки! Від вас потрібна фантазія та розробки нуш. Ми створюємо шедевр дизайну та якісні вироби з матеріалів сертифікованих.

Ваші ідеї для оформлення нуш допоможуть іншим. А головне, що і ви зможете почерпнути натхнення від вчителів, що вже мають досвід.

Сучасне оформлення класу

Не забудьте про календар природи в початкових класах картинки на стенд якого має трохи інакший зовнішній вигляд. Тепер можна кріпити магнитики, крутити стрілочки, виставляти температуру.

Обов’язково зверніть увагу на те, що необхідно мати куточок стіна слів нуш. Діти раз на тиждень вивчають 10 важливих слів. от вони і повинні бути перед очами. Можуть бути карманчики, або магніти куди кріпляться листочки.

Розташуйте 7 зон економічно для простору. Залиште малюкам місце для власних справ.

Поєднайте зону відпчинку та ранкове коло. Один килимок та настінні декорації для однієї справи.

Дивувалися значній кількості роздрібних заміток? Відведіть спеціальне місце для дидактичних ігор та роздаткового матеріалу. У цьому допоможе спеціальне обладнання для школи.

Тут ви можете купити стенди для школи нуш:

Назви навчальних осередків - працюють вказівками для малюків. Так ім легше орієнтуватися в великій кількость всього.

Правила класу - куточок для створення загальних норм поведінки.

Коло вибору - гра для вирішення конфліктних ситуацій. Найкращий помічник вчителя. Діти обирають стандартні рішення: домовся, зупинись, переключись та ін. Так без дорослих можна самостійно соціалізуватися в колективі.

Стенди вітаємо з днем народження - куточок для відміток іменинників та дат.

Щоденні новини / ранкові зустрічі

Куточок настрою - необхідний інструмент психолога.

Наклейки на підлогу

Оформлення виставки дитячих малюнків

Календар природи

Дидактичний матеріал - розвиваючі ігри чи роздатковий арсенал.

Медальниці

Коркові дошки

Магнітні дошки

 

з повагою, stand-gallery.com