МЕНЮ
Вибране Порівняння

Наклейки на стіни, підлогу, двері, коридори нуш

Все, що вам потрібно на оформлення класу своїми руками це знати інструкцію як клеїти наклейки для школи

У нас широкий асортимент  та ви завжди можете замовити наклейки за власним дизайном!

Сучасність диктує нові правила та моду. Головна суть в тому, що б вчитися було комфортно. Саме тоді більшість знань засвоюється. Для втілення ідеї слід обрати наліпки для школи:

  • Купити наклейки для школи дешево! Так, це значно бюджетні ший варіант ніж стенди. Також вони легко замінюють навчальні осередки.
  • Хочете зробити Вау ефект? Вінілові наклейки на стіну для школи виглядають супер круто! Саме цей декор має найвищій рейтинг серед трендів оформлення. Популярність настільки велика, що МОН рекомендує.
  • Легко зробити дизайн класу своїми руками. Вам не знадобляться допоміжні засоби та багато часу. Всього за кілька хвилин класна кімната перетворюється на затишний атмосферний куточок для приємного навчання.
  • Не бійтесь творити, проявляти індивідуальність, забудьте про стандарти. Кожен педагог викладає предмет по своєму. Отже і все інше має відповідати цьому. Ви здивуєтесь, але дослідження виявили: оточення впливає на роботу викладача та учнів на 80%. Решта залежить від інших факторів. Прочитайте поради спеціалістів

Крім того, що наклейки можна поділити на групи оформлення. Наліпки ще мають різне призначення: 

  • Вінілові наклейки на стіну для школи: класу, меблі, вікно, двері та будь-яку гладку поверхню. Вони завжди робляться такими, щоб підійти під ваш дизайн класу. Легко наносяться та демонтуються. Просто підберіть поверхню, візьміть ганчірку, скористайтесь інструкцією. Наклейки на стіни часто заміняють навчальні осередки, носять інформаційний характер. Також не менш популярні наліпки мотивуючі та декоративні.
  • Наклейки на підлогу для школи. Особливість завжди в тому, що автоматично виготовляються такі наліпки з додатковою ламінацією. Такий підхід захищає ваш дизайн класу та зображення від стирання ногами. Крім того з них легко стиратиметься бруд та сліди підошви.


Наклейки для школи: дизайн класу для старшої школи

Створіть унікальне оформлення класу без зайвого клопоту. Дизайн класу виглядатиме стильно та сучасно. Не бійтесь експериментувати. Наші спеціалісти допоможуть. 

Підліткам сподобаються мотивуючі наліпки – це тренд серед їх улюблених популярних блогерів. 

Не менш привабливо створюється оформлення класу завдяки модним силуетам. Крейдові наліпки – дешевий аналог маркерних. Тільки виглядають значно цікавіше та стильно.

Не тільки діти. Батькам неодмінно прийдеться до смаку. Використовуйте їх під час зборів. Пишіть там важливе. Без уваги інформація точно не залишиться.

Декор класу можна зробити символічним. Так наклейки для школи у вигляді тематики предмета особливо піднімають в очах учнів авторитет педагога. Бо, увага до деталей викликає довіру.


Наклейки для школи: оформлення класу початкової школи

Саме тут вам знадобиться весь можливий спектр. Тільки не перестарайтеся. Надто багато всього може навпаки внести безлад в сьогодення. Головне знайти золоту середину. Коли оснащення піднімає настрій, але не починає перешкоджати основному задуму.

Наклейки на підлогу для школи – ваш основний спосіб змусити малюків менш бешкетувати граючись в ігри. Вони замінять гімнастику та трохи розважать бешкетників.

Меблі, вікна, двері, стіни: все оформлять вінілові наклейки на стіну для школи. Бо це зручно! Вчитися в кабінеті з теплою, доброю атмосферою цікавіше. Навіть навчальні осередки можуть бути аж на 60% замінені ними.


Наклейки для школи: оформлення коридорів школи школи

Останнім часом фотозони привертають більше уваги. Учням подобається виставляти в соціальні сеті фото з навчального закладу. Там проходить багато часу. Нехай ці хвилини стануть більш насиченими. Різноманітні написи та декорації перетворять сумні коридори на сучасні. Головний тренд дизайну школи – карта світу. Наліпки дуже гарно привертають увагу, надихають, інформують. Зверніть особливу увагу на вінілові наклейки на стіну для школи у вигляді українського куточка. Патріотичне виховання зараз дуже актуально.

Особливо слід виділити оформлення дверей класу нуш. Старша та початкова школа зрадіють ним. Замініть звичайні таблички на красиві тематичні декоративні зображення. Ви швидко побачите результат! В такі двері так і хочеться зайти та навчитись чомусь новому.Наклейки на стіну добре доповнять стенди для школи як сучасне оформлення коридорів школи