МЕНЮ
Вибране Порівняння
Показано з 1 по 15 із 29 (всього 2 сторінок)

Куточок харчування

Стенд для дитячого садка в їдальню - необхідний елемент оформлення днз чи школи.  Він впливає на процес виховання та дизайн. В кожному закладі є свій стиль. Тому найкраще рішення – створити унікальні куточки, що стануть візиткою інтер'єру дитячого дошкільного закладу.

Скористайтесь можливістю,  зверніть увагу на наші акції та розпродаж стендів. Ми пропонуємо куточки високої якості та належного оснащення. Стенди для дитячого садка ціна яких приємно вразить.

Подивіться на велику кількість моделей на сайті. Вам сподобаються наші вироби. Всі стенди для днз зроблені так, щоб втілити побажання різних категорій. Фахівці роботи з дітьми приймають участь в розробках.

Наші стенди для днз виготовляються з матеріалів МДФ та ПВХ (пластик). Обидві сировини довговічні, мають довгий строк експлуатації. Зручні в використанні куточки порадують вас.

Зверніть увагу і на інше оформлення дитячого садка. Клжен легко зможе підібрати стенди в комплект або взагалі попросити створити нові.

Стенд для дитячого садка Меню 

Стенд для дитячого садка меню оформлюється кольоровими персонажами, квіточками, фруктами та овочами. Такий дизайн привертає увагу дітлахів.

Звичайно, в першу чергу стенди для дитячого садка створені для батьків. Саме вони хочуть знати як проводить день їх малюк, що їсть та чому обрані саме ці продукти.

Моделі оснащенні прозорими кишенями. Вихователю залишається лише написати пункти меню. В великі формати можна складати списки на весь тиждень. Маленькі зручно використовувати для одного дня.

Що ви можете долучити на стенд для дитячого садка меню:

  • Калорійність страв та класифікацію.
  • Інформацію про корисні вітаміни.
  • Заходи попередження проти алергічних реакцій.
  • Купити стенди для дитячого садка в нашому магазині це - завжди вигідно