МЕНЮ
Вибране Порівняння
Настенные часы "Єнот"
Настенные часы "Єнот" 872.60 грн
Настенные часы "Африка"
Настенные часы "Африка" 844.67 грн
Настенные часы "Бусинка"
Настенные часы "Бусинка" 851.65 грн
Настенные часы "Варежка"
Настенные часы "Варежка" 872.60 грн
Настенные часы "Гномик"
Настенные часы "Гномик" 709.71 грн
Настенные часы "Калинка"
Настенные часы "Калинка" 872.60 грн
Настенные часы "Почемучки"
Настенные часы "Почемучки" 856.31 грн
Настенные часы "Роднички"
Настенные часы "Роднички" 872.60 грн
Настенные часы "Светлячок"
Настенные часы "Светлячок" 849.33 грн
Настенные часы "Солнышко"
Настенные часы "Солнышко" 872.60 грн
Настенные часы "Теремок"
Настенные часы "Теремок" 872.60 грн

Любі друзі!

Інтернет магазин "Галерея стендів", радий представити, новітню продукцію, яку ми презентуємо напередодні нового року! Наша новинка - Дитячі годинники.
Це не просто годинник, які висять у кожного з нас вдома, тому що дизайн говорить сам за себе. Вони ніби вийшли з казок і мультфільмів, які так люблять діти.
Чим унікальні вони - запитаєте ви? А тим, що діти із задоволенням буду запам'ятовувати і вчити час по ним. На відміну від тих годин, до яких ми самі звикли.
Яскраве оформлення циферблату буде притягувати увагу малюка немов магніт! Адже різнокольорові картинки і візерунки постійно радуватимуть око карапуза.
Вони стануть незамінним прикрасою дитячої кімнати, як у вас вдома, так і в саду, а може навіть в школі. Та й вам самим буде приємно дивитися по ним час і згадувати дитинство.
Дані годинник можна замовити в зовнішньому вигляді, в якому представлені. Але, якщо вас цікавить щось інше, то ви цілком можете проявити політ фантазії і замовити малюнок, який забажаєте самі. До того ж, тепер у вас з'явилася можливість не тільки купити інформаційні стенди для дитячої групи, але і доповнити особливого виду годинами. Ми можемо додати їх в комплект з елементами, зображеними на групах наших стендів або оформити в стилі приміщення.