МЕНЮ
Вибране Порівняння

Стенди для оформлення коридорів старшої школи та школи нуш

Знижка -10%
Показано з 1 по 15 із 36 (всього 3 сторінок)

Стенди для оформлення коридорів школи

Є така категорія стендів, що не вписується в жодну з інших та одночасно підходить до всіх. Так, річ про шкільні стенди для коридорів школи. Особливість куточків в тому, що їх ціль служити для всіх:

  • Інформація для батьків рекомендуватиме школу з кращої сторони. Всі хочуть налагодити довірливі стосунки з мамами і татами. Тому слід присвятити один стенд для школи розповіді про напрямок виховання, розвиток, заходи, цілі. Окремо виділяються актуальні новини.
  • Діти і в своїх класах побачать інформацію. Її ставлять в стенд класний куточок. А стенди для оформлення коридорів школи мають мотивувати учнів на початок навчального дня. Це може бути історія закладу. Лише той, хто знає її може пишатися своєю школою.
  • Навіть для самої школи стенди служать основою створення освітнього простору. Кольори впливають на наш настрій. Саме тому заходячи в приміщення ви відчуваєте приємну чи навпаки атмосферу. Шкільні стенди впливають дизайном оформлення.
  • Підвищення статутсу. Ніхто не дізнається про успіх якщо про нього не розказати. Стенди для школи з кишенями для фотографій видатних вихованців покажуть успіх краще ніж багато слів.