МЕНЮ
Вибране Порівняння

Інформаційні стенди, куточок для батьків, розклад уроків для школи

Показано з 1 по 15 із 50 (всього 4 сторінок)

Настінні інформаційні стенди для кабінету школи та оформлення класу 

Значимість і ефективність шкільних інформаційних стендів в оформленні вестибюлів, предметних кабінетів, класів - величезна.

Шкільні інформаційні стенди - відмінний спосіб організувати ефектну експозицію в умовах обмеженого простору і шкільного бюджету.
Сучасний професійний дизайн дозволяють зробити шкільні інформаційні стенди яскравими, запомінаюшіміся і найбільш ефективними не тільки для учнів і співробітників школи, а й для батьків і перевіряючих органів.

Шкільні стенди змінилися під час реформи. Тепер навчальні осередки є для оформлення початкової школи. Та зовсім скоро дітлахи підростуть і прийде новий етап перетворення школи нуш.

Починаючи з 5 класу діти рідко сидять в одному класі. Вони відвідують сучасні навчальні кабінети за розкладом. Шкільні стенди відповідають предмету за яким закріплено клас. В той самий час діти відповідають за один кабінет котрий виділено спеціально для них. Там вони збираються на колективні наради. Дізнаються новини від класного керівника, слідкують за порядком. Тобто клас ділиться лише на три зони:

  • Класний куточок.
  • Стенди для школи з предметними інформаційними даними.
  • Тематична зона. Це осередок складаються макети та допоміжні на уроках матеріали.

Але освітній простір охоплює значно більше. Коридори мають не менше значення. Стенди для школи розміщуються і там. Оформлення може включати:

  • Розклад уроків.
  • Куточок для батьків.
  • Загальна інформація.

Також є три види нанесення інформації на шкільні стенди:

  • Прозорі кишені для змінної. Інформація друкується або пишеться ручкою на білих аркушах і зберігається під пластиком. Заздалегідь призначені для форматів А4, А5, А6.
  • Маркерна поверхня. Поверхня ламінована. Вчитель пише по ній маркером для сухостираючої дошки.
  • Статична. Друкується прямо на шкільні стенди. Зазвичай вона стосується правил або символіки школи.

Часто шкільні стенди доповнюють наліпки на стіни. Красивий дизайн, бюджетність та креативність – запорука популярності наліпок. Вони можуть помогти вам донести знання, ідеї дітям так, щоб вони про це і не здогадались. Ідучи в клас фрази читаються автоматично. Потім відкладаються в пам'ять. Це сучасний спосіб поєднати освітній простір та оформлення.