МЕНЮ
Вибране Порівняння
Коло вибору зіркове
Коло вибору зіркове 245.54 грн
Коло вибору терракотовий
Коло вибору терракотовий 273.87 грн
Показано з 1 по 15 із 29 (всього 2 сторінок)

Коло вибору

– універсальний стенд. Ідеї оформлення показують, що можливо будь-який куточок стилізувати під коло.

Картинки допомагають, але не дають остаточної відповіді. Такий собі навігатор для малюків. Головна мета надати дитині підказку і направлення:

  • Переключити увагу на щось позитивне.
  • Не забувати про повагу думки кожного. Виказати свої емоції, а потім послухати іншого.
  • Звернутись до випадковості чи третього лиця.

Частково можна прописати це в правила класу. Подолання конфліктів – головна мета. Способи кожна вчителька бере загальні чи додає свої розробки.

Коло вибору привітання

Ідеї оформлення класу нуш зовсім недавно поповнилися новими розробками. Такі привітання стають інформацією для проведення ранкові зустрічі. Діти зранку задають тон настрою навчання. Всі обіймаються? Значить можна торкнутися тем з дружби та любові до ближнього. Діти танцюють? Проведіть активні експерименти.

Ранкові зустрічі замінили виховну годину. Тож проведіть її вправно за допомогою додаткових елементів: куточка настрою та кола вибору привітань.

Як це працює: малюки показують вчительці як хочуть привітати її сьогодні. Разом вони повторюють те, що вказано на малюнку. Так по черзі з кожним.

Додатково можете звернути увагу на стенд Лідери класу є часткою куточка щоденні новини. Річ у тім, що для маленьких соціальне життя якраз і обмежується порівняння себе з іншими в новому колективі.

Куточок для нуш Зарядний пристрій

– допоміжний захід в куточок настрою. Якщо емоції погані, малюк може торкнутися лодоньок та пограти в гру емоцій. Зарядившись позитивом, учень змінює смайлики в куточку настрою.

Ідеї оформлення класу НУШ надихають творити. Креативні вчителі об’єднуються  та створюють інформаційні стенди та декорації у вигляді чарівних шедеврів.

 

Подумайте про те як зробити навігацію, 7 зон - велика система. Спробуйте розташувати назви навчальних осередків на полички чи стіни.

з повагою stand-gallery.com