МЕНЮ
Вибране Порівняння
  • класна кімната для 1 класу нуш

Карта світу - наклейки для школи та оформлення класу

Артикул: НР-19-102-5

  • 1 139.63 грн

+ -

Карта світу - ідеальний варіант для оформлення класної кімнати або коридорів школи. Стенди для школи вже давно перестали бути основою дизайну класу. Тільки подивіться як красиво виглядають вінілові наклейки на стіну в школу!

Великий розмір дозволяє створити особливу атмосферу. З одного боку це декоративні наліпки, а з іншого карта світу несе цікаву інформацію. Звірі розташовані на тих континентах де їх ареол існування.

Не бійтесь вибирати наклейки для школи. Їх дуже легко клеїти. Просто потренуйтесь на обрізках та слідкуйте за тим, щоб місце нанесення було гладке і чисте.

Мрійте про велике великою, оформлення класу нуш допоможе!

Розвивайте дух дослідницької діяльності за допомогою красиво оформлених дизайнів. Наклейки на стіну від виробника. Крім того, що ваші Карти надихають учнів проявляти інтерес до світу, вони перетворюють будь-які нецікаві, невикористані чи нелюбими стіни на справжні шедеври оформлення класу нуш.

Багате поєднання кольорів, інформації та зображень оживить ваш дизайн класу. Ви можете включити наклейки на стіну у вигляді відомих цитат, прапорів, поштових марок або всього, що вам прийде в голову. Стіни вашої школи – це нове місце, яке чекає свого відкриття!


Характеристики
Размер 1905х1075мм
Материал Самоклеюча плівка

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!