МЕНЮ
Вибране Порівняння
  • Куточок мій настрій з прищепками в стилі грибочків

Куточок мій настрій з прищепками в стилі грибочків

Артикул: НРГ-20-800

  • 1 101.55 грн

+ -

Стенд для початкової школи

Наочність змінилася. Тепер оснащення виглядає як навчальні осередки. Сам клас ділиться на зони 7-8. В кожній з них чіпляється табличка вказівник. Під ними вивішуються стенди.

Навіщо потрібен стенд мій настрій в класі

Концепція нової школи пропонує створення friendly-середовище. Саме для його підтримки так важливі куточки настрою. Так вчитель знає який настрій у дитини впродовж дня. Можна винести обговорення на ранкові зустрічі.

Втілюйте нові ідеї оформлення нуш:

Стенд мій настрій нуш виділяється унікальним дизайном та мобільність. Куточок має люверси. Через них продівається стрічка і вихователь просто підвішує його де завгодно. Впродовж дня місця можна міняти. Найчастіше це осередки зони ігор та соціальної. Головне розташувати на рівні дітей. Так стенд стане інтерактивним і кожен учень зможе міняти відображення настрою хоч через кожен урок.

В комплекті додаються прищепки (кількість змінюється відповідно до  дітей в класі). На прищепках пишуться імена дітей маркером для сухостираючої дошки. За потребою все сирається та пишеться заново.

Основа на стенд мій настрій ламінується, тому прищепки не зможуть залишити подряпини. Срок експлуатації значно підвищується. Навіть якщо непосидючі діти помалюють маркером чи ручкою, від цього легко буде позбавитися за допомогою ганчірки.


Чим ще доповнити оснащення сучасного кабінету:

Наклейки – оформлення нуш дозволяє все оточення перетворити на начавчальну гру:

  • На двері часто йдуть наклейки правила класу та мотивуючі заклики.
  • На шафи та стіни клеють наліпки у вигляді букв та цифр. Іноді це зображення декоративні зображення як відображення зони навчальних осередків.  Куточок мій настрій може бути влучно доповнений ними. Наприклад, метелики навколо коняшників.
  • Наклейки на підлогу найчастіше підходять для оформлення коридорів, відображення розмітки в класі та осередка ігрова зона. Вони ламіновані і не стираються.

Банери – мобільний куточок. Найчастіше стають елементом оформлення класу (поздоровлення із святами, мотивуючі написи та цитати). Як наочність банери виконують роль переносних осередків нуш. Так педагог може вивісити інформацію з певної теми тижня. А потім згорнути і покласти в зону матеріалів до наступного року.

Шпалери – ідеальне втілення сучасної ідеї оформлення кабінету. Вони використовуються в якості вставок з зображеннями відповідно до тематики. Куточок може перекликатися дизайном.

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!