МЕНЮ
Вибране Порівняння
  • Развивающая игра "Правила дорожного движения"

Развивающая игра "Правила дорожного движения"

Артикул: ДКС-8К

  • 2 223.66 грн

+ -

Малюки не люблять вчитися, але дуже люблять грати і веселитися. Так перетворите нудний процес навчання в захоплюючу гру за допомогою розвиваючої гри "ПДР". Таким чином, діти набагато швидше, а головне із задоволенням будуть засвоювати інформацію. Беручи участь в пізнавальному ігровому процесі, малюки не тільки заучують основи, але і розвивають свої розумові і когнітивні здібності.


Особлива перевага дидактичної гри в тому, що хлопці самі задають ролі персонажам і створюють нові ситуації, таким чином, вчаться не тільки запам'ятовувати правила, а й розуміти їх, орієнтуватися в нестандартних обставинах, що істотно підвищує застосування отриманих знань в реальному житті.


Гра являє собою основу у вигляді банера із зображенням дороги, який стелиться на підлогу і являє собою місце дії.

правила дорожного движения для детей, развивающие игры цена, обучение детей пдд, купить развивающую игру

 

Залежно від розігрується ситуації, на ньому розставляються фігури будиночків і знаків, які мають зображення з обох сторін. Крім того, з урахуванням того, що вони будуть часто використовуватися, обидві сторони захищені ламінуванням зображення.

дидактическая игра купить, дидактическая игра цена, где купить игру правила дорожного движения

 

Магнітна дошка і магніти мають ламінованим покриттям, яке забезпечує їх довговічність і захист від подряпин, а також забезпечить легке стирання плям і маркера, що вельми актуально, якщо непосидючі малюки забруднять або розмалюють стенд.

Характеристики
Размер 950х606 мм
Возраст От 12 мес

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!