МЕНЮ
Вибране Порівняння
  •  Дидактичний матеріал: Вчимося читати і рахувати

Дидактичний матеріал: Вчимося читати і рахувати

Артикул: ДКС-10

  • 809.00 грн

+ -

 розвиваюча гра для НУШ та ДНЗ

 

Стенд для школи представляє собою 2 основи, які привернуть увагу дітей барвистістю, що підштовхне малюків до навчання:

стенды под заказ для обучения детей в школу

В комплекті 2 набори наочно-дидактичних матеріалів - літери і цифри :

цифри та букви купити дидатктичний матеріал, розвиваюча гра

Зробіть процес веселим і розважальним.Необхідна річ в обладнанні для нуш. Використовуйте розвиваючу гру так, щоб учні самі використовували дидактичний матеріал. Таким чином дітям дуже просто навчатися читати і писати.

Наприклад, учитель може ставити в рядок цифри, а клас називати їх в слух. Також ви можете ставити приклади, а діти казати суму чи різницю. Виходити до дошки і додавати правильну відповідь. Розставте цифри в потрібному порядку без визначальних знаків і нехай малюки самі розгадають які повинні бути умови, що б вийшла дана сума.

Не забудьте зазирнути ➽ Сюди і подивитись інший роздатковий матеріал нуш.

УВАГА! за бажанням ви можете додатково замовити ламінацію куточка. Так стенд для школи стане більш забезпеченим довговічністю і захистом від подряпин, легкимстиранням плям і маркера, що вельми актуально, якщо непосидючі малюки забруднять або розмалюють стенд.

Те ж саме стосується і літер. Ви можете виставляти склади і дітки вчитимуться їх вимовляти або складати речення, а малюки вкажуть де потрібно розставити розділові знаки. Учням сподобається виходити самим підходити до стендів і складати слова в той час як інші зможуть підтвердити граматично правильне написання слова або виправити його. Стенд для школи розташовується легко на стіні. Оформлення класу нуш таким чином вразить комісію та дітей.

Ви можете замовити товари для дітей в роздріб і оптом. Галерея стендів як магазин дитячих товарів піклується про малюків, а тому виготовлення товарів для дітей виконується виключно з сертифікованих матеріалів безпечних для здоров'я.

Характеристики
Размер 750х400 мм
Высота 750
Возраст От 1 мес

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Увага: HTML не підтримується!