МЕНЮ
Вибране Порівняння
  • Набірне полотно для букв та з математики

Дидактичний матеріал: Вчимося читати і рахувати

Артикул: ДКС-10

  • 2 126.19 грн

+ -

 Розвиваюча гра для НУШ та ДНЗ: набірне полотно для букв та з математики

 

Стенд для школи представляє собою 2 основи, які привернуть увагу дітей барвистістю, що підштовхне малюків до навчання:

стенды под заказ для обучения детей в школу

В комплекті 2 набори наочно-дидактичних матеріалів - літери і цифри :

цифри та букви купити дидатктичний матеріал, розвиваюча гра

Дидактичні матеріали для нуш  мають два типи:

  • Пізнавальні. Допомагають дізнаватись про оточуючі предмети, явища. Використовуються відповідно до теми тижня.  Складаються в зуну матеріалів або осередок відкриттів.
  • Навчальні. Часто використовуються як наочність, вішаються та де осередки нуш з граматикою.


Також дидактичні матеріали для 1 класу нуш має такі види:

  • Магнітні. Є основа на яку учні кріплять елементи. Залежно від завдання варіації постійно змінюються. Такий дидактичний матеріал ще називають розвиваюча гра. Дітям весело, так освітній процес проходить швидко, цікаво. Його завжди захочеться повторити, що сприяє закріпленню.
  • Роздатковий матеріал. Невеличкий індивідуальний комплект для кожного. Іноді достатньо лише декілька варіантів. Просто вчитель показуватиме дітям приклади. Найбільш підходить для дитячого садка. Або як дидактичні матеріали для 1 класу нуш коли проводять ранкові зустрічі. Діти сідають колом і разом відповідають.
  • Набірне полотно. Варіант для початківців. Використовувати можна під будь-що. Плашки вкладають в прозорі кишеньки. Найчастіше використовується під цифри та букви. Дітки вчаться читати, писати, повторюють звуки, складають слова, а потім фрази. Рахувати спочатку починають на зайчиках та морковках, далі вже вирішують повноцінні задачі.


Окремо виділяють дидактичний матеріал для інклюзивного навчання. Його  особливість в тому, що набори мають більшу наповненість. Те, що легко розуміється само собою тут повторюється та розбирається більш детально.

В цілому розвиваючі ігри представляють собою цілу галузь. Психологи визначили, що малюки значно краще сприймають новітню інформацію в формі розваг. Дидактичний матеріал створюється із залученням спеціалістів.

Характеристики
Размер 750х400 мм
Высота 750
Возраст От 1 мес

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!